طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیرئیس فدراسیون دوومیدانی تنها وعده می دهد | ارزنده

رئیس فدراسیون دوومیدانی تنها وعده می دهد | ارزنده

رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی تهدید به مرگ شد

نماینده پرش طول کشورمان گفت: رئیس فدراسیون دو و میدانی تنها وعده می دهد پای عمل می رسد به هیچ یک از تعهداتش در قبال ورزشکاران عمل نمی کند.

مجیدکیهانی, پرش طول, رئیس فدراسیون دو و میدانی, ارزنده رئیس فدراسیون دوومیدانی تنها وعده

مجیدکیهانی, پرش طول, رئیس فدراسیون دو و میدانی, ایگورپاگلین, محمدارزنده, المپیک ریو 2016
محمد ارزنده در گفت و گو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ،درباره حالت خود بعد از المپیک ریو 2016،بیان کرد: بعد از چند روز استراحت تمرینات خود را شروع کرده ام. البته با توجه به مبلغ پیشنهادی پایین تیم های لیگ دو و میدانی، امسال قصد ندارم در این رقابت ها کمپانی کنم.

وی افزود: مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو ومیدانی تنها در اتاق خود نشسته و وعده می دهد. با این وجود پای عمل که می رسد به قول هایش وفا نمی کند. هزینه کمپانی در رقابت ای ارزروم ترکیه و بلیت سه میلیون و هشتصد هزار تومانی، بازگشت مربی اوکراینی و خانواده اش به کشورشان را از جیب دادم اما هیچ یک از مسئولان خم به ابروی مبارک خود نیاوردند که این هزینه ها برعهده فدراسیون است نه ورزشکار.

ارزنده درمورد کمپانی نکردن در بازی های ساحلی آسیا، اظهار داشت: برایم جای سوال دارد که رئیس فدراسیون بدون این که صحبتی با من به عنوان نماینده پرش طول ایران در رقابت های المپیک ریو داشته باشد، سبحان طاهرخانی را به بازی های ساحلی اعزام می کند. به نظرم کیهانی از خداحافظی امثال من و رضا قاسمی خوشحال می شود اما باید بداند که نزدیک به 10 تا 15 سال طول می کشد تا ورزشکارانی از این جنس به عرصه دو ومیدانی وارد شوند.

رکورددار پرش طول کشورمان با اشاره به ناکامی خود در المپیک ریو، تصریح کرد: قبول دارم که نتوانستم در المپیک رکوردخوبی را ثبت کنم اما باید توجه داشت که تنها علت این ناکامی، دیراعزام شدنم به ریو بود. ایگور پاگلین مربی من از مسئولان فدراسیون درخواست کرده بود که هشت روز پیش از مسابقات پرش طول به ریو برویم اما رئیس فدراسیون در اقدامی عجیب و غیرقابل باور تنها سه روز پیش از این رقابت من را به برزیل اعزام کرد.

وی درباره نبود مربی باکیفیت پرش طول در ایران، گفت: در ایران مربی پرش خوب نداریم. از طرفی فدراسیون برای حضور مربیان خارجی با کیفیت در کشورمان فقط وعده می دهد. مربی اوکراینی من دلخور بود که چرا مسئولان فدراسیون نتوانسته بودند که هیچ یک از برنامه های وی را عملی کنند و خودش هم تعهداتش را نسبت به من انجام دهد.

نماینده پرش طول ایران در رقابت های المپیک ریو در پایان خاطر نشان کرد: متاسفانه باشگاه ها نتوانسته اند بیشتر مبلغ قرارداد فصل گذشته بازیکنان را پرداخت کنند. با این وجود رئیس فدراسیون به راحتی مجوز حضور مجدد چنین تیم های در لیگ دو و میدانی را صادر می کند.

آخرین تغییرات رشته تکواندو از زبان رئیس فدراسیون جهانی تکواندو
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات