طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللاسارت یک افسر اطلاعاتی روسیه به دست تروریست های داعش

اسارت یک افسر اطلاعاتی روسیه به دست تروریست های داعش

دستگیری 4 تروریست داعشی در روسیه

رسانه های روسی اعلام کردند که گروه تروریستی داعش یک افسر سازمان امنیت فدرال روسیه را به اسارت گرفته است.

ولادیمیر پوتین, بین الملل, داعش, اسارت افسر اطلاعاتی روسیه دست تروریست داعش

ولادیمیر پوتین, بین الملل, داعش, سازمان امنیت فدرال روسیه, اسارت, یوگنی پترنکو, ویدیو, افسر, رئیس جمهور, سوریه, تروریست ها, روسیه

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه تلویزیونی ار.ب.کا از بازداشت فردی توسط گروه تروریستی داعش خبر داد که خود را افسر سازمان امنیت فدرال روسیه معرفی می کند.

این فرد که بلوز مشکی بر تن داشته و بر روی آن کلمه کافر نوشته بود در یک فیلم ویدئویی کوتاه که در سامانه یوتیوب منتشر شده است خود را یوگنی پترنکو متولد سال 1981 معرفی کرده و می گوید که اعضای داعش وی را به اسارت گرفته اند.

پترنکو با بیان این که افسر سازمان امنیت فدرال است که دارای درجه سروان بوده که در مسکو خدمت می کرده از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و مردم این کشور و سازمان امنیت فدرال روسیه می خواهد که تلاش های لازم را برای آزادی وی بکار گیرند.

گفته می شود که یک رسانه متعلق به داعش به نام «فرات» این فیلم را منتشر کرده است.

برخی رسانه های روسی در همین حال اعلام کردند که جزییات تصاویر مربوط به فردی که خود را اسیر داعش معرفی کرده با سایر اسرای داعش فرق می کند و بجای لباس نارنجی، بلوز مشکی رنگ بر تن دارد و نیز کلاهی بر سر داشته که اسرای این گروه تروریستی در تصاویر پخش شده از آنها به سر نمی گذاشتند.

اعدام 13 افسر عراقی بِه دست تروریست هایِ داعش
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات