طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتهران بیشترین سهم را دارد / هر استان چند شهید در دل خود جای داده

تهران بیشترین سهم را دارد / هر استان چند شهید در دل خود جای داده

کوچه ای در تهران با بیشترین شهید فیلم

مردم تمامی استانهای کشور با شروع جنگ تحمیلی جوانان و نوجوانان خود را روانه میدان جنگ کردند تا از کیان ایران اسلامی دفاع کنند.

به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ 31 شهریور ماه روزی پر خاطره برای مردم ایران است اما خاطره ای که با خوشی از آن یاد نمی شود و دورانی سخت و سرشار از مشقت را در ذهن تداعی می کند، دورانی هرچند تلخ اما شیرین آن هم با طعم همدلی و حس شعف برای دفاع از اصل دین و کیان کشور.

با شروع جنگ عراق علیه ایران در زمان صدام حسین و مقاومت جوانان دلیر و شجاع ایران اسلامی که به تازگی طعم شیرین انقلاب را چشیده بودند بار دیگر ارادت و عشق خود را برای دفاع از اسلام و البته کیان جمهوری اسلامی ایران به منصه ظهور گذاشتند و جانانه در برابر دشمن و قدرتهای پیشتیبانش ایستادند.

همه مردم ایران در تمامی استانهای کشور با اوج گرفتن این جنگ نابرابر جوانان و نوجوانان و پدران خود را روانه کارزار جنگ کردند و بعد از اتمام جنگ تنها دلخوشیشان این بود که از آزمایش الهی سربلند بیرون آمده و نامشان را در زمره خانواده شهدا به ثبت رسانده اند.

آمارها نشان می دهد در جنگ عراق علیه ایران اسلامی نام 211 هزار 862 شهید برای دفاع از خاک کشور اسلامی به ثبت رسیده است که در این میان تهران با 27 هزار و 295 نفر و اصفهان با 23 هزار و 21 نفر بیشترین شهید را تقدیم کرده اند.

جنگ تحمیلی, ایران, شهدای دفاع مقدس, استان شهید دل جای داده تهران بیشترین سهم

جنگ تحمیلی, ایران, شهدای دفاع مقدس, عراق, 31 شهریور, دفاع مقدس

مواد معدنی بیشترین سهم محصولات باری استان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات