طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریاستقبال از فیلم همسر فورد کاپولا در جشنواره تورنتو

استقبال از فیلم همسر فورد کاپولا در جشنواره تورنتو

استقبال بی نظیر اصفهانی ها از جشنواره کتابخوانی رضوی

نخستین تجربه کارگردانی فیلم بلند داستانی توسط النور کاپولا همسر فرانسیس فورد کاپولا کارگردان مطرح سینمای دنیا با اقبال روبه رو شد.


کارگردانان سینما, سینمای جهان

خبرگزاری مهر: نخستین تجربه کارگردانی فیلم بلند داستانی توسط النور کاپولا همسر فرانسیس فورد کاپولا کارگردان مطرح سینمای دنیا با اقبال روبه رو شد.

به نقل از اسکرین دیلی، «پاریس می تواند منتظر باشد» یک فیلم کمدی آمریکایی-بریتانیایی است که اولین تجربه کارگردانی النور کاپولا همسر فرانسیس فورد کاپولا شمرده شده است.

این فیلم در بخش نمایش ویژه جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد و با اقبال خریداران روبه رو شد.

فوریه سال ۲۰۱۵ اعلام شد که النور کاپولا نخستین تجربه کارگردانی اش را بر مبنای فیلمنامه ای که خودش نوشته، انجام می دهد. الک بالدوین، دایان لین، آرنود ویارد و ایوان آتال به عنوان بازیگر در این فیلم جلوی دوربین رفته اند.

در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو شرکت سونی به عنوان توزیع کننده فیلم در آمریکا حقوق آن را خرید.

النور کاپولا ۸۰ ساله همسر فرانسیس فورد کاپولا و مادر سوفیا کاپولا، رومن و جیان کارلو است. او از سال ۱۹۶۳ در عرصه هنری فعالیت می کند و با این فیلم برای اولین بار به کارگردانی اثری داستانی روی آورده است.  او پیشتر در سال ۱۹۹۱ فیلم مستند تحسین شده «قلب های تاریکی: آخرالزمان یک فیلمساز» را درباره چگونگی ساخته شدن فیلم «اینک آخرالزمان» همسرش ساخته بود و فیلم های مستند دیگری درباره فعالیت های همسر و فرزندانش را جلوی دوربین برده است.

«پاریس می تواند منتظر بماند» درباره سفر جاده ای زنی در فرانسه است.

تصاویر استقبال همسر پادشاه مراکش اَز میشل اوباما وَ دختران رئیس جمهور آمریکا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات