طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
استقرار آرامش و امنیت در کشور به برکت خون پاک شهدا

استقرار آرامش و امنیت در کشور به برکت خون پاک شهدا

امنیت کشور مرهون خون پاک شهدا است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت : استقرار امنیت و آرامش در سراسر کشور به برکت خون شهدا و رشادت ها و مجاهدت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ایجاد شده است.

رژه, دفاع مقدس, اراک, استقرار آرامش امنیت کشور برکت خون پاک شهدا

رژه, دفاع مقدس, اراک, دری نجف آبادی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: در مراسم رژه نیروهای مسلح استان مرکزی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اراک برگزار شد، گفت : گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و رزمندگان، شهدا، جانبازان و ایثارگران این عرصه وظیفه تمامی مردم ایران است.
امام جمعه اراک تقویت قدرت دفاعی و امنیتی کشور امری لازم دانست و افزود : با توجه به اینکه دشمنان همچنان به دنبال ضربه زدن به کشور هستند تقویت نیروهای نظامی و امنیتی باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه در حماسه دفاع مقدس ملت ایران به برکت راهبری های امام خمینی(ره) توانست به پیروزی برسد، ادامه داد: دشمن با استفاده از تمامی ظرفیت های مادی، فیزیکی و اطلاعاتی در این جنگ نتوانست به پیروزی برسد و در اوج ذلت و خواری شکست خورد، البته این شکست معطوف به یک کشور متجاوزگر نبود، بلکه حکومت های استکباری که به طور غیر مستقیم علیه کشور ما وارد جنگ شده بودند نیز طعم تلخ شکست را چشیدند.
آیت الله دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: صدام، حزب بعث و فرزندان ناخلف صدام در زباله دان تاریخ دفن شدند و امروز شاهد این هستیم که ملت ایران در کشورهای مسلمان منطقه با داعش و تفاله ها و پسمانده های این رژیم دلاورانه می جنگند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه هم اکنون ایران اسلامی توانسته در کشورهای منطقه نیز اهداف والای نظام و انقلاب را برای تمامی مسلمانان الگو قرار دهد، گفت: تمامی این عزت و اقتداری که هم اکنون کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه دارد به برکت هشت سال دفاع مقدس و حرکت در مسیر ولایت و رهبری محقق شده است.
آیت الله دری نجف آبادی تصریح کرد: امنیت ایجاد شده در حوزه هوایی و دریایی گویای وجود نیروهای توانمند و پایبند به ارزش های والای نظام و رهبری است و این بخش ها این آمادگی را دارند که به منظور دفاع از کشور تمامی اقدامات و توطئه های دشمنان را شناسایی و رصد کنند و پاسخ صریح، سریع و قاطعی را به دشمنان بدهند.

عزت امروز نظام اسلامی به برکت خون شهدا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات