طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاستقلال نیمه اول را از ذوب آهن برد

استقلال نیمه اول را از ذوب آهن برد

رجب زاده، آقای گل استقلال - ذوب آهن

دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن در نیمه اول با برتری آبی پوشان تهرانی به پایان رسید.


استقلال, لیگ برتر, ذوب آهن

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن اصفهان از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:35 امروز (با 5 دقیقه تاخیر) در ورزشگاه آزادی شروع شد که نیمه نخست این دیدار با گل امید ابراهیمی در دقیقه 43 از روی نقطه پنالتی به سود آبی پوشان به پایان رسید.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، یعقوب کریمی، وریا غفوری، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، کاوه رضایی و علی قربانی.

ترکیب ذوب آهن:حمید عرفانی، علی حمام، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مهرداد قنبری، محمدرضا حسینی، مهدی مهدی پور، محمد ستاری، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی و جری بنسون.

قضاوت این دیدار به عهده حمید حاج ملک است که سعید علی نژادیان و علیرضا ایلدروم او را کمک می کنند.

دقیقه 8: ارسال مرتضی تبریزی روی دروازه استقلال با ضربه سر محمدرضا حسینی همراه بود که توپ با اختلاف کمی از دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 24: محمدرضا حسینی با یک حرکت فردی و سرتوپ هایی که در محوطه جریمه استقلال زد، باعث به هم خوردن نظم دفاعی آبی پوشان شد. در ادامه ارسال کوتاه او را مدافعان استقلال راهی کرنر کردند تا خطری دروازه این تیم را تهدید نکند.

دقیقه 25: کرنر ارسالی ذوب آهنی ها با ضربه سر خطرناک مرتضی تبریزی همراه بود که از کنار دروازه رحمتی به اوت رفت.

دقیقه 26: خسرو حیدری ارسال خطرناکی روی دروازه ذوب آهن داشت که ضربه سر بختیار رحمانی در چارچوب نبود و کاوه رضایی هم مقابل دروازه نتوانست به توپ ضربه بزند تا این موقعیت از دست برود.

دقیقه 38: توپ ارسالی به پشت محوطه جریمه استقلال با اشتباه رابسون جانواریو و سیدمجید حسینی همراه بود تا توپ به بنسون برسد. مهاجم هندوراسی ذوبی ها با ضربه سر دروازه استقلال را تهدید کرد که خروج به موقع رحمتی باعث کمتر شدن ضرب توپ او شد و در ادامه حسینی توپ را دور کرد.

دقیقه 43: پنالتی گرفته شده روی بختیار رحمانی را امید ابراهیمی برای استقلالی ها تبدیل به گل کرد.

بازگشت نیمکت نشینان به ترکیب آبی ها / رونمایی از ترکیب استقلال مقابل ذوب آهن
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات