طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیامیدوارم بتوانم در این مسئولیت موفق باشم | اشکانی

امیدوارم بتوانم در این مسئولیت موفق باشم | اشکانی

رجبی در المپیک احساس مسئولیت ندارد/ موفقیت صمیمی بعید است | غیاثی

سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی گفت: از اعتماد شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی و در نهایت فدراسیون کشتی به خود تشکر می کنم.

علی اشکانی, سرمربی تیم ملی, کشتی فرنگی, اشکانیامیدوارم بتوانم مسئولیت موفق باشم

علی اشکانی, سرمربی تیم ملی, کشتی فرنگی

به نقل از خبرنگار کشتی و رزمیگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بعد از انتخابش در این پست گفت: امیدوارم با توکل بر خدا، دعای خیر مردم، حمایت شورای فنی کشتی فرنگی ایران و استفاده از تجربیات تمامی زحمتکشان این رشته، بتوانم در هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان موفق باشم.

وی ادامه داد: این تیم افتخارات با ارزشی را در کارنامه خود دارد.

اشکانی تصریح کرد: خود را شاگرد محمد بنا می دانم و در مسابقات جهانی 2005 بوداپست مجارستان نیز در کنار این مربی بزرگ به مدال نقره دنیا رسیدم، قبل از آغاز کار از بزرگان این رشته رخصت می طلبم و حتما از تجارب آن ها استفاده می کنم.

اشکانی در مورد برنامه های خود تصریح کرد: به زودی کادر فنی خود را اعلام خواهم کرد، به دنبال استفاده از نیروهای جوان و با تجربه بالای فنی هستم ضمن اینکه از تجربیات پیشکسوتان این رشته نیز استفاده خواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه تغییر قوانین کشتی فرنگی و حذف شدن قانون خاک را در رده ی سنی نوجوانان، تجربه کرده ام و باید در این زمینه سخت کارکنیم در در پایان خاطرنشان کرد: کار در رشته بزرگسالان، تفاوت های زیادی با رده های پایه دارد، اما من پیش از این نیز سابقه مربیگری تیم ملی بزرگسالان را داشته ام و تمام تلاش خود را برای موفقیت این تیم به کار خواهم بست و امیدوارم با حمایت مردم به عنوان حامیان ورزش ملی کشور، بتوانم به کشتی فرنگی خدمت کنم.

موفقیت معلمان مهابادی دَر جشنواره الگوهای برتر تدریس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات