طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبرزیل حریف ما نمی شد | اصغری مقدم

برزیل حریف ما نمی شد | اصغری مقدم

تیم والیبال برزیل حریف ایتالیا در فینال شد

کارشناس فوتسال کشورمان اعتقاد دارد تیم ملی برزیل تحت هیچ شرایطی نمی توانست حریف بازیکنان ایران شود.


فوتسال ایران

خبرگزاری تسنیم: جواد اصغری مقدم درباره پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل در جام جهانی گفت: بعد از شکست برزیل خیلی خوشحال شدم، طوری که انگار در زمین بودم. بازیکنان واقعاً شاهکار کردند و زحمت زیادی کشیدند. ایران، جام جهانی را خوب شروع نکرد و خوب هم ادامه نمی داد، چون تیم ما می خواست در گروه خود دوم شود. هرگاه هر تیمی بخواهد دوم شود، سوم می شود و هرکس بخواهد سوم شود، مطمئناً چهارم خواهد شد. با پایان مرحله گروهی، کار سختی مقابل برزیل داشتیم و حتی خوش بین ترین هوادار ایرانی هم باور نمی کرد بتوانیم این تیم را شکست دهیم.


وی افزود: موفقیت از ذهن هر کسی آغاز می شود. بازیکنان ایران باور داشتند که می توانند برزیل را شکست دهند و در این کار هم موفق بودند. ایران مقابل قهرمان دنیا خیلی بهتر و باصلابت تر و باانگیزه تر از گذشته بازی می کرد و در روز خیلی خوب خود، موفق به پیروزی شد. برزیل هم در این دوره صلابت پیشین را نداشت و حتی اگر ما را هم می برد، نمی توانست قهرمان شود. این موضوع البته چیزی از کار فوق العاده بازیکنان ما کم نمی کند ولی اگر بازی تا یک ساعت دیگر هم ادامه می یافت، باز هم برزیل حریف ما نمی شد.


کارشناس فوتسال کشورمان با اشاره به اینکه در کارهای دفاعی کمی مشکل داریم، اظهار داشت: زمانی که با تیم های بزرگ بازی می کنیم، چون می دانیم از حریف خودمان کمتر هستیم، بهتر دفاع می کنیم و تمرکز ما هم بیشتر است اما مقابل تیم های کوچکتر، می خواهیم بیشتر گل بزنیم و همین باعث می شود از دفاع غافل بمانیم و روی ضد حمله گل بخوریم. توانستیم برزیل را شکست دهیم اما نباید در باد این پیروزی بخوابیم. پاراگوئه حریف بعدی ما تیم چغری است و بسیار سرسخت بازی می کند. تیم های آمریکای جنوبی جدا از تکنیکی که دارند، تلاش می کنند درگیر شوند و تمرکز تیم مقابل را به هم بزنند. بازیکنان ما باید مقابل این تیم از هر گونه حاشیه دوری کنند.


اصغری مقدم درباره ادامه راه فوتسالیست های کشورمان در جام جهانی تصریح کرد: احساس می کنم تا نیمه نهایی صعود خواهیم کرد. این نکته را هم فراموش نکنید که وقتی تیم ایران، برزیل را می برد، مردم توقعات زیادی از این تیم دارند. چون برزیل هر دوره به فینال می رسد، افکار عمومی انتظار دارد الآن که ایران توانسته این تیم را شکست دهد، بعد می تواند به فینال برود. حواس اعضای تیم ملی باید به این موضوع باشد.


وی در خصوص احتمال رویارویی دوباره ایران و اسپانیا خاطرنشان کرد: شکست ما مقابل اسپانیا روی اتفاق بود و بیشتر به خاطر استرسی بود که بر تیم حاکم بود. مطمئنم این بار ما نتیجه بهتری مقابل اسپانیا کسب خواهیم کرد.

تماشاگران برزیلی ورزشکاران حریف را "هو" می کنند
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات