طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اصلاح و بازسازی خطوط انتقال و شبکه های توزیع

اصلاح و بازسازی خطوط انتقال و شبکه های توزیع

افتتاح تصفیه خانه و شبکه جمع آوری خطوط انتقال فاضلاب شهریار

حوزه فنی مهندسی کمپانی آب و فاضلاب استان کرمانشاه بیش از 500 کیلومتر شبکه توزیع آب را نشت یابی کرده است.

کرمانشاه, انتقال, اصلاح و بازسازی, اصلاح بازسازی خطوط انتقال شبکه توزیع

کرمانشاه, انتقال, اصلاح و بازسازی, شبکه توزیع

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ حوزه فنی مهندسی کمپانی آب و فاضلاب استان کرمانشاه در راستای کاهش آب بدون درآمد در 5 ماهه اول سال 95 بیش از 500 کیلومتر شبکه توزیع آب را نشت یابی کرده است.

مدیر عامل کمپانی آبفای استان گفت: در راستای کاهش آب بدون درآمد حوزه فنی مهندسی کمپانی آبفای کرمانشاه در این مدت نسبت به اصلاح و بازسازی خطوط انتقال و شبکه های توزیع به میزان 22 کیلومتر اقدام کرده اند.

علیرضا تخت شاهی با اشاره به تجهیز واحد تعمیرات و امداد 4 شهر جوانرود ، روانسر ، تازه آباد و منطقه یک شهر کرمانشاه، تصریح کرد: در 5 ماهه اول سال 95 بیش از 4هزار کنتور خراب مشترکین تعویض شده است.

وی از بازسازی ، ساخت و تعویض بیش از 520 عدد شیرآلات خطوط انتقال و توزیع آب در استان کرمانشاه خبر داد و گفت : کار مطالعات مدیریت فشار و زون بندی شبکه در 2 شهر پاوه و کرندغرب با اعتبار یک میلیون و 800 هزار ریال انجام شده است.

مدیر عامل کمپانی آب و فاضلاب استان کرمانشاه در ادامه از جدا سازی سامانه آبیاری فضای سبز شهرداری از آب شرب سخن گفت و اظهار داشت: این اقدام در راستای صرفه جویی و مصرف بهینه آب در استان کرمانشاه انجام شده است.

تخت شاهی در پایان گفت: به منظور شناسایی مصارف شبانه و بررسی مولفه های آب بدون درآمد 5 دستگاه کنتور در ورودی شبکه های توزیع و خروجی مخازن نصب شده است.اصلاح شش هزار متر خطوط توزیع برق خروجی قره تپه –رامین
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات