طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیاطلاعیه سازمان لیگ در خصوص تعطیلات لیگ برتر فوتبال

اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص تعطیلات لیگ برتر فوتبال

اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص تعطیلات لیگ برتر

سازمان لیگ در خصوص تعطیلات لیگ برتر اطلاعیه ای صادر کرد.

لیگ برتر, باشگاه لیگ برتری, سازمان لیگ, اطلاعیه سازمان لیگ خصوص تعطیلات لیگ برتر فوتبال

لیگ برتر, باشگاه لیگ برتری, سازمان لیگ

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان لیگ فوتبال ایران به دنبال اعتراض برخی باشگاه ها و افراد به تعطیلی لیگ برتر اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد که در زیر آورده شده است:


«کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران دو تقویم و برنامه پیشنهادی را برای فصل 96-95 که شامل مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و برنامه های تیم ملی بود را بهمن ماه سال گذشته برای باشگاه ها ارسال کرد و از 16 باشگاه لیگ برتری خواست که نظرات خود را در رابطه با این برنامه به طور کتبی به سازمان لیگ ارایه کنند. تقویمی که در حال حاضر در مسابقات باشگاهی در حال اجراست، همان تقویمی است که قبل از آغاز فصل به تایید کلیه باشگاه های لیگ برتری رسیده است. اشاره به این نکته ضروری است که پس از هفته هفتم لیگ برتر مرحله یک سی و دوم جام حذفی برگزار می شود و مسابقات لیگ برتر فقط 9 روز به خاطر روزهای فیفا تعطیل است که در آن همه لیگ های باشگاهی در سراسر جهان تعطیل هستند.»


در ادامه این بیانیه آمده است: «همچنین پس از هفته دهم نیز مرحله یک شانزدهم جام حذفی برگزار می شود و سبعد لیگ برتر یک بار دیگر به خاطر روزهای فیفا 9 روز تعطیل خواهد بود. سازمان لیگ فوتبال ایران در این فصل با تعاملی که بین باشگاه ها و تیم ملی ایجاد کرده است، تلاش دارد نسبت به فصل گذشته لیگ برتر تعطیلات کمتری داشته باشد. امیدواریم با همکاری بیشتر باشگاه ها، مربیان، کارشناسان و پیشکسوتان با تیم ملی، شاهد حضور دوباره تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه باشیم و تا نقطه عطف دیگری در تاریخ فوتبال این کشور رقم بخورد.»


منبع: سازمان لیگ فوتبال ایرانبرنامه نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال اعلام شُد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات