طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیآرایشگاه رفتن عروس و دامادها از 6 پسازظهر ممنوع! | اطلاعیه پلیس فارس

آرایشگاه رفتن عروس و دامادها از 6 پسازظهر ممنوع! | اطلاعیه پلیس فارس

کنترل کاروان های عروسی از محضر توسط پلیس

در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشنهای عروسی و جلوگیری از مظاهر علنی فساد، پلیس فارس اطلاعیه ای صادر کرد.


عروس و داماد, آرایشگاه, اطلاعیه پلیس

خبرجنوب: در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشنهای عروسی و جلوگیری از مظاهر علنی فساد، پلیس فارس اطلاعیه ای صادر کرد؛

۱- آرایشگران زنانه و مردانه حداکثر تا ساعت 18 مجاز به ارایه خدمات به عروس و داماد می باشند و در این ساعت عروس و داماد باید ترخیص و از آرایشگاه خارج شوند.

۲- عکاسان و فیلمبرداران حداکثر تا ساعت 20 مجاز به ارایه خدمات به عروس و داماد هستند و در این ساعت باید عکاسی و فیلمبرداری اتمام و عروس و داماد وارد تالار و باغ مجالس شوند.

۳- تالارها، باغات و تشریفات مجالس حداکثر تا ساعت 24 مجاز به فعالیت و ارایه خدمات به جشن ها هستند و در این ساعت باید جشن به پایان رسیده و مهمانان و عروس و داماد از باغ خارج شوند.

۴- از راه اندازی کاروان عروسی و بروز مشکلات ترافیکی و آلودگی صوتی توسط صاحبان عروسی در شهر خودداری شود.

۵- ارایه هرگونه خدمات و برگزاری مجالس خلاف عرف و شرع و قانون توسط برگزارکنندگان جشنها (ردیف 1.2.3) به هر عذر و بهانه ممنوع است و در صورت عدم رعایت موارد فوق توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی از فعالیت آنها پیشگیری و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

۶- شهروندان از برگزاری هرگونه جشن و عروسی در باغات شخصی و فاقد مجوز که باعث بروز مشکل برای خانواده ها میشود خودداری کنند.

۷- واحدهای صنفی رستوران و چایخانه ها نیز موظف به رعایت ساعت کاری (حداکثر 24 ) و اخذ مجوز جهت موسیقی زنده از اداره ارشاد اسلامی و رعایت شئونات اسلامی و ضوابط انتظامی و مقررات می باشند و در صورت عدم رعایت وفق بند 5 اقدام می شود.

عروسی رفتن جناب خان با لباس عجیب فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات