طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اعتراض به حضور محکومان فتنه در همایش دولتی

اعتراض به حضور محکومان فتنه در همایش دولتی

مرکز همایش های اصفهان در انتظار کمکهای دولتی

درپی برگزاری همایش رفسنجان تدبیر و توسعه و دعوت از برخی فتنه گران و محکومان فتنه 88 ، برای کمپانی در این همایش جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان بیانیه ای صادر کردند.

اعتراض, محکومان, کرمان, اعتراض محکومان فتنه همایش دولتی

اعتراض, محکومان, کرمان, فتنه 88

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، در این بیانیه آمده است: در چند سال اخیر و بعد از تشکیل دولت یازدهم شاهد آن هستیم که هر از چند گاهی به بهانه های متفاوت عوامل فتنه ننگین سال 88 پا به عرصه حضور نهاده و خودنمایی می کنند و افرادی سعی در تطهیر و قبح زدایی از این جریان خیانت کار را دارند، عواملی که سابقه آنها در مخالفت با نظام مقدس جمهوری اسلامی بر همگان واضح و مبرهن است، افرادی که در سال 88 در نهایت وقاحت و بی شرمی نظام اسلامی را مورد هجمه قرار دادند و ضربات جبران ناپذیری بر پیکره نظام اسلامی وارد آوردند.

در این بیانیه تصریح شده است: چند صباحی بیش نبود که جولان اصحاب فتنه، اصحابی که برای رسیدن به منافع خود کشور را تا لبه پرتگاه بردند در دانشگاه ها به حد نهایت خود رسیده بود که دانشجویان انقلابی با تلاش و فعالیت خود به آنها فهماندند، ملت انقلابی از آنان بیزار هستند و حال در دانشگاهی که مزین به نام حضرت ولی عصر(عج) است و در آغازین روزهای آغاز ترم تحصیلی به خود اجازه ورود به دانشگاه را داده اند.

این بیانیه تأکید می کند: امروز در شهرستان رفسنجان و دانشگاه ولی عصر(عج) در آستانه عید ولایت و به بهانه همایش رفسنجان تدبیر، تلاش، توسعه شاهد حضور یکی از این افراد در همایش هستیم، مدیران دولتی و مسوول در شهرستان و دانشگاه ولی عصر(عج) باید جواب این پرسش را بدهند که دلیل حضور افراد معلوم الحال و فتنه گری چون حسین مرعشی که به جرم تبلیغ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی با رأی قطعی دادگاه در سال 88 محکوم شده است چه می تواند باشد؟

این بیانیه می افزاید: مگر آقایان مسؤول، ناجوانمردی ها و تهمت های این افراد فتنه گر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراموش کرده اند؟ مگر این افراد داغ دل های رهبر و ملت از دست این فتنه گران را فراموش کرده اند؟ مگر خروش ملت ایران را در روز 9 دی و مشت های برائت از فتنه را ندیدند؟

در این بیانیه تأکید شده است: سووال ما از مرعشی این است که جناب مرعشی نقش شما در توسعه استان و شهرستان رفسنجان تا چه حدی اثرگذار بوده که خود را لایق حضور در همایش تدبیر، تلاش و توسعه دانستید؟ آیا سال 88 هم با همین دغدغه فعالیت داشتید یا اهداف دیگری پشت پرده بوده است؟ هدفتان از حضور در دانشگاه چیست که به خود اجازه ورود به فضای علمی و فرهنگی دانشگاه را داده اید و موجبات نگرانی و ناراحتی دانشجویان انقلابی را فراهم کرده اید؟ امثال شما که در سال 88 آن طور اسباب ضربات سیاسی و اقتصادی به کشور را فراهم آوردید، امروزه چگونه می توانید عامل توسعه اقتصادی باشید؟ مگر سال های سال اداره کشور، استان و شهرستان رفسنجان دست شما، شرکا و حامیانتان نبود؟! چه خدمتی از امثال شما به مردم سر زده است به جز بهره مندی سیاسی و اقتصادی شخصی.

در این بیانیه تصریح شده است: ما دانشجویان دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان ضمن محکوم کردن اقدام به حضور عوامل فتنه و حامیان آنان و بی توجهی مسؤولان نسبت به تأکیدات صریح و بی پرده مقام معظم رهبری پیرامون خط قرمز بودن فتنه که در چند وقت اخیر مجدداً بر آن تأکید فرمودند به مسؤولان شهرستانی و دانشگاهی یادآور می شویم که به تأسی از منویات رهبر عزیزتر از جان مان، فتنه را خط قرمز خود می دانیم و سکوت در قبال آن را برای خود حرام می دانیم و به هیچ وجه اجازه جولان دادن به این فتنه گران در دانشگاه را نخواهیم داد.

انتهای پیام/ی

سومین همایش بزرگ مطبوعات در اصفهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات