طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثاعتراف به قتل شوهر با میله آهنی

اعتراف به قتل شوهر با میله آهنی

اعتراف پدرخوانده به قتل پسر 6 ساله

پرونده زنی که همسرش را در شیراز به قتل رسانده و با صحنه سازی ماجرا به گونه ای دیگر جلوه داده بود، با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.


قتل, شیراز

خبرجنوب: پرونده زنی که همسرش را در شیراز به قتل رسانده و با صحنه سازی ماجرا به گونه ای دیگر جلوه داده بود، با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

اوایل تیرماه پلیس شیراز در جریان مرگ مردی میانسال در یکی از محله های شهر قرار گرفت. تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که همسر این مرد اولین کسی بوده که با جسد همسرش روبه رو شده و پلیس را خبر کرده است. این زن تحت بازجویی قرار گرفت و مدعی شد که فردی بعد از ورود به منزلشان همسرش را به قتل رسانده است.

درحالیکه این زن مدعی بود همسرش از سوی فرد دیگری به قتل رسیده، پرونده با عنوان مرگ مشکوک نزد درخشان بازپرس دادسرای جنایی شیراز ارسال و رسیدگی به آن آغاز شد. همزمان جسد قربانی نیز به پزشکی قانونی منتقل شد تا بررسی های تخصصی راز مرگ این مرد را فاش کند. ساعت ها از این جنایت گذشت تا اینکه پرونده برای ادامه رسیدگی در اختیار بازپرس جنایی قرار گرفت. وی با توجه به ادعاهای همسر قربانی از پزشکی قانونی خواست مشخص کند دلیل دقیق مرگ چه بوده است.

نتیجه پزشکی قانونی مشخص کرد که قربانی به علت اصابت جسم سخت به سرش جان خود را از دست داده است از این رو تحقیقات پیرامون این موضوع متمرکز شد. با این نقل از، بازپرس پرونده همسر قربانی را به دادسرا احضار کرد تا بار دیگر از وی تحقیق کند. آنچه از نظر قاضی عجیب به نظر می رسید، این بود که چطور مردی وارد منزل آنها شده و باعث مرگ مرد میانسال شده و کسی مقاومتی نکرده است. وقتی زن در دادسرا حاضر شد، قاضی پرونده از او در خصوص قتل پرسید و وی توضیح داد که مردی بعد از ورود به منزلشان با یک میله آهنی همسرش را به قتل رسانده است.

در چنین شرایطی قاضی مطمئن شد که اگر حرفهای این زن درست باشد، باید سرنخی از آن مرد در اختیار ماموران قرار می داد و به همین علت دستور دستگیر زن میانسال را صادر کرد و او به اداره آگاهی منتقل شد. بعد از چند ساعت بازجویی در نهایت وی که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت، به قتل همسرش اعتراف کرد.

او گفت: از ازدواج من و همسرم 20 سال می گذشت در این مدت به شدت با هم اختلاف داشتیم. تا جایی که چندبار کارمان به درگیری و ضرب و شتم کشیده شده بود. روز حادثه، بار دیگر با هم درگیر شدیم، من هم با میله آهنی ضربه ای به سرش زدم غرق در خون روی زمین افتاد. بعد از اطمینان از مرگش موضوع را به پلیس نقل از داده و مدعی شدم که فردی با ورود به منزلمان همسرم را به قتل رسانده است.

متهم پرونده، به قتل همسرش اعتراف و صحنه جنایت را بازسازی کرد. بدین ترتیب این پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری ارسال شد.

آتش سوزی عمدی۲۰۶ مرگ پدر را رقم زد / اعتراف وحشتناک پسر به قتل پدر
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات