طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیاعلام نتایج دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ساعت 14 امروز

اعلام نتایج دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ساعت 14 امروز

نتایج دوره های کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد اول مهرماه اعلام می شود

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از زمان اعلام نتایج آزمون های کارشناسی با آزمون و کارشناسی ارشد بدون آزمون این دانشگاه خبر داد.

سازمان سنجش, دانشگاه آزاد اسلامی, اعلام نتایج دوره های کارشناسی, اعلام نتایج دوره کارشناسی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ساعت امروز

سازمان سنجش, دانشگاه آزاد اسلامی, اعلام نتایج دوره های کارشناسی, کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد, داوطلبان کنکور

بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اعلام نتایج آزمونهای این دانشگاه گفت: نتایج دوره های کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد که مطابق با نمره داوطلبان در کنکور سراسری 95 سازمان سنجش است، امروز ظهر اعلام می شود.


وی افزود: داوطلبان می توانند از ساعت 14 امروز یکم مهرماه با مراجعه به سایت www.azmoon.com نتیجه نهایی خود را مشاهده کنند.


رییس مرکز سنجش و پدیرش دانشگاه آزاد اسلامی همچنین اعلام کرد: ضمنا امروز ساعت 14 نتایج دوره های کارشناسی ارشد بدون آزمون این دانشگاه نیز اعلام می شود و داوطلبان با مراجعه به سامانه مذکور می توانند نتیجه خود را مشاهده کنند.


دانشیان یادآور شد: ثبت نام و پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد بدون آزمون تنها مختص دانشجویان ممتاز این دانشگاه است که پس از بررسی شرایط لازم برای این امر، امروز اعلام می شود.


زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات