طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اعلام نتایج نهایی آزمون اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی

اعلام نتایج نهایی آزمون اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی

نتایج نهایی آزمون سراسری 95 اعلام شد

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی گفت: نتایج آزمون اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی اعلام شد

آستان قدس, مشهد, سوالات دینی, اعلام نتایج نهایی آزمون اداره پاسخگویی سوالات دینی آستان قدس رضوی

آستان قدس, مشهد, سوالات دینی, خراسان رضوی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مهدی لسانی افزود: اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی فراخوانی برای جذب کارشناس مسائل شرعی، مشاوره، اعتقادی و مربیان کودک و نوجوان، از طلاب و فارغ التحصیلان دانشگاهی منتشر کرد واز افراد دارای شرایط اردیبهشت امسال آزمون کتبی به عمل آورد و در چند مرحله از پذیرفته شدگان گفتگو گرفته شد.

وی تصریح کرد: داوطلبان برای اطلاع از حالت خود می توانند به درگاه razavi.aqr.ir/pasokhgoee مراجعه کنند.

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی ادامه داد: براساس ارزیابی های صورت گرفته بیش از 75 کارشناس موفق به کسب امتیاز قبولی شده اند که کارگاه های بدو خدمت برای این عزیزان در مهرماه برگزار می شود.

لسانی گفت: جلسات توجیهی و هماهنگی کارشناسان پاسخگویی به سوالات شرعی در روز پنج شنبه مورخ یک مهر 95 ساعت 8:30 در اتاق 21 واقع در سردر غربی صحن جامع رضوی طبقه سوم برگزار شد و جلسات کارشناسان اعتقادی، مشاوره و مربیان کودک و نوجوان متعاقباٌ از طریق پیامک اعلام می شود.

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی حضور در جلسات بدو خدمت را برای کارشناسان لازم دانست و ادامه داد: فراخوان برای همکاری در اداره پاسخگویی به سوالات دینی در اردیبهشت ماه هرسال به صورت گسترده اعلام می شود.

لسانی افزود: کارشناسان بعد از اتمام دوره بدو خدمت، در سامانه تلفنی 32020 و سامانه پیامکی 30002020، مشاوره اعتقادی، مشاوره دینی، حلقه های معرفت و دفاتر پاسخگویی به سوالات شرعی مستقر در حرم مطهر رضوی مشغول خدمت رسانی به زائران بارگاه منور رضوی خواهند شد.

اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات