طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
افتتاح نمایشگاه عاشوراییان

افتتاح نمایشگاه عاشوراییان

افتتاح نمایشگاه نقاشی هنرمند ماهشهری در فرهنگسرای شهرداری شهر

نمایشگاه عاشوراییان بسیج در الوند افتتاح شد.

قزوین, عاشوراییان, افتتاح, افتتاح نمایشگاه عاشوراییان

قزوین, عاشوراییان, افتتاح, نمایشگاه, بسیج

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی شهر الوند گفت : نمایشگاه عاشوراییان بسیج تلفیقی از دستاوردها و نمایش عملیات های دفاع مقدس و واقعه عظیم عاشورا است که به مناسبت هفته دفاع مقدس و نزدیکی ماه محرم حسینی در جوار مزار شهدای گمنام شهر الوند در پارک لاله افتتاح شد.

ابراهیم خمسه ای افزود : این نمایشگاه دارای 10 غرفه مجزا است که اعزام نمادین رزمندگان به جبهه، بازسازی عملیات والفجر 8 ، طراحی یکی از حملات رژیم بعثی به اماکن عمومی از جمله مدارس و غیرنظامیان، یادمان شهدای شهر الوند، بازسازی صحنه روز عاشورا و نمایشگاه جنبی ویژه خاکریز به نمایش گذاشته است .

وی افزود: نمایشگاه جنبی ویژه خاکریز به معرفی دشمنان نظام اسلامی و انقلاب می پردازد که در بخشی از آن طرفی رژیم منحوس اسرائیل، آمریکا و رژیم خود فروخته آل سعود بوده و در طرفی شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستند که در برابر مزدوران و دشمنان انقلاب ایستادگی می کنند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی شهر الوند با بیان اینکه نمایشگاه جنبی ویژه خاکریز می تواند در ایجاد آگاهی برای نوجوانان و جوانان بسیار مؤثر باشد، گفت: در این خاکریز رزمندگان دفاع مقدس هر شب به خاطره گویی می پردازند.

خمسه ای گفت: پیام بزرگ این نمایشگاه این است که هنوز خاکریز مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی به قوت خود باقی است و جوانان انقلابی، مؤمن و بسیجی در برابر هرگونه تهدید ایستادگی کرده و در جنگ فرهنگی دشمنان نیز نقش مقاومت خود را ایفا می کنند.

وی بیان کرد: همچنین این نمایشگاه می تواند نمایش کوچکی از حماسه عظیم دفاع مقدس و یادآوری رشادت ها و دلیری های رزمندگان برای آگاهی نوجوانان و نسل چهارم انقلاب باشد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی شهر الوند خاطرنشان کرد: این نمایشگاه همه روزه صبح ها از ساعت 10 تا 13 و پس از ظهرها 16 تا 22 برای بازدید عموم تا عاشورای حسینی دایر است.

افتتاح نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهر نیمور محلات
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات