طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمنصو ریان با چه افرادی هم سفره است / افتخاری باید افتخار کند با ما کار کند

منصو ریان با چه افرادی هم سفره است / افتخاری باید افتخار کند با ما کار کند

حضور افتخاری سرپرست جدید در باشگاه استقلال

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: افتخاری مدیر عامل استقلال باید از خدایش باشد که با امثال من و ساعدی کار کند.

روشن, استقلال, افتخاری, افتخاری افتخار کندمنصو ریان افرادی سفره

روشن, استقلال, افتخاری
حسن روشن در مصاحبه با خبرنگار فوتبال و فو تسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص اینکه آیا حکمی از باشگاه استقلال مبنی بر مشاور فنی بودن دریافت کرده است یا خیر اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم که به هیچ عنوان با افتخاری نه حرفی زدم و نه کاری با ایشان دارم و در حال حاضر حکمی نگرفته ام و اصلا چرا ایشان اعلام کرد که من کاره ای نیستم. افتخاری باید از خدایش باشد که با من و ساعدی کار کند.


وی ادامه داد: من مخلص هواداران استقلال هستم و در دوره افشار زاده نیز در آکادمی آغاز به فعالیت کردم اما کارهای نادرستی که ایشان در زمان مدیریت انجام داد، باعث شد از استقلال کنار بروم.


روشن ادامه داد: در حال حاضر هم جهانیان به عنوان رئیس هیات مدیره برای همکاری به من پیشنهاد داد که من در جواب وی اعلام کردم باید در ابتدا مشخص شود که قرار است شغل مان در استقلال چه باشد، در غیر اینصورت اگر تنها قرار باشد فقط اسم و رسم باشد بهتر است نیا یم.


پیشکسوت تیم فوتبال استقلال بیان کرد: با توجه به شرایطی که هم اکنون در استقلال حاکم شده من اصلا به استقلال نمی آیم چرا که باید در ابتدا شغل هر فردی مشخص شود و باید بدانیم قرار است چگونه کار کنیم.


وی افزود: اینکه رئیس هیات مدیره یک حرفی را بزند و مدیرعامل تاکید نکند این به معنای عدم مدیریت خواهد بود و با این شرایط هیچ فردی حاضر نیست به استقلال کمک کند. از طرفی مردم باید بدانند که منصو ریان گیر چه افرادی در هیات مدیره افتاده است. افرادی که خودشان هم در هیات مدیره با یکدیگر اختلاف دارند.


با بازی امروز به آینده استقلال امیدوار شدم | افتخاری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات