طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبا جهانیان اختلافی ندارم اما از وزیر اختیار تام می خواهم | افتخاری

با جهانیان اختلافی ندارم اما از وزیر اختیار تام می خواهم | افتخاری

اختیار تام به محمد بنا برای انتخاب ملی پوشان المپیکی

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت :ورود به کإرهای مدیر عامل باعث تضعیف می شود بر همین أساس از وزیر می خواهم اختیار تام بدهد تا مشکلات را حل کنم.

مدیر عامل, افتخاری, تیم فوتبال, افتخاری جهانیان اختلافی ندارم اما اختیار تام خواهم

مدیر عامل, افتخاری, تیم فوتبال, استقلال
به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، سیدرضا افتخاری در گفت وگویی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: پس از پیروزی استقلال مقابل ذوب آهن، شرایط تیم ما بهبود پیدا کرده و انگیزه تیمی ما بیش تر شده و بازیکنان با جدیت بیش تری تلاش می کنند تا جایگاه خودشان را به دست آورند.


وی افزود: از زمانی که به باشگاه استقلال آمدم تلاش کردیم تا آرامش به باشگاه برگردد، هم تیم و هم باشگاه باید به ثبات بیش تری برسند و مشکلات حل شود. اخیراً هم بحث اسپانسری به وجود آمده که بین دو باشگاه بزرگ فوتبال و فدراسیون است که متأسفانه این موضوع وقت ما را خیلی گرفته، کار پیش رفته است، اما به کندی به جلو رفته ایم و مشغول پیگیری هستیم تا بتوانیم این مشکل را حل کنیم.


افتخاری عنوان کرد: حامی مالی باشگاه اجازه نمی داد تا بازیکنان گفتگو کنند و این اسپانسر با اسپانسر فدراسیون فوتبال در جهت مخالف قرار دارند. در این باره جلسه ای با دکتر سجادی و طاهری مدیرعامل پرسپولیس برگزار شد تا این مشکل حل شود تا بتوانیم در این باره به فعالیت ادامه دهیم.


مدیرعامل باشگاه استقلال درباره ماجرای تعدیل قرارداد برخی بازیکنان عنوان کرد: من به بچه ها هم گفته ام که آدمی نیستم که وعده و وعید بدهم و عمل نکنم، متأسفانه در گذشته شفاف صحبت نشده و آخر فصل هم به وعده هایشان به خوبی عمل نکردند. بازیکنان به مدیریت باشگاه بدبین هستند، من به بچه ها گفتم نمی خواهم وعده و وعید دهم، ما درمرحله اول قرارداد را پرداخت می کنیم و اگر به بحران خوردیم با آنها صحبت خواهیم کرد تا به نحوی موضوع را حل کنیم، البته در این میان برخی بازیکنان تیم فیکس نیستند و با آنها عجولانه قرارداد بسته شده است. ما می توانیم در این باره آنها را در نیم فصل آزاد کنیم و به تیم های دیگر واگذار کنیم.


افتخاری در پاسخ به این سوال که اگر خود بازیکنان نخواهند از تیم جدا شوند، چه کار خواهید کرد، گفت: ما نمی خواهیم این موضوع را به بازیکنان تحمیل کنیم تا از تیم خارج شوند، البته اگر بازیکن ببیند که در ترکیب تیم حضور ندارد و از شرایط فوتبالی دور می شود، این احتمال وجود دارد که خودشان درخواست خروج از تیم بدهند. ما در مرحله اول به دنبال این هستیم تا از راه های متفاوت این مشکلات را حل کنیم، آزاد کردن بازیکنان در برنامه بعدی ما قرار دارد تا بتوانیم به نوعی تیم را سبک تر کنیم.


وی در پاسخ به این سوال که آیا همچنان در فوتسال هستید و چه مقدار فعالیت می کنید، گفت: بله، من کماکان در فوتسال وقت می گذارم، با اینکه کار من در حوزه استقلال خیلی سنگین است، اما در فوتسال نزدیک به سه سال زحمت کشیده ام تا این تیم، تیم شود. زمان خسوس کاندلاس این تیم پوست انداخت و ما توانستیم بازیکنانی نظیر سنگ سفیدی و... را به تیم وارد کنیم و زمان برد تا تیم آماده شود و الان می تواند بدون ترس و استرس مقابل این تیم بازی کند. من دائماً با بچه ها در ارتباط هستم و ان شاءالله با پیروزی مقابل پاراگوئه به جمع 4 تیم خواهیم رفت. فردا هم با گودرزی وزیر ورزش جلسه خواهم داشت و درخواست خواهم داد تا پاداشی برای فوتسالیست ها در نظر گرفته شود، واقعاً بازیکنان بدون هیچ چشم داشتی تلاش و جانفشانی می کنند.


مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می شود بین ایشان و جهانیان اختلاف وجود دارد، به خصوص بعد از تعیین آقای ساعدی و حسن روشن در تیم، عنوان کرد: اعضای هیأت مدیره شرح وظایفی دارند و باید در حیطه اختیارات خودشان کار کنند. ورود به کارهایی که مربوط به مدیرعامل است، باعث تضعیف مدیرعامل می شود. در این باره فردا با وزیر جلسه خواهم داشت و از ایشان می خواهم تا این مشکل را حل کنند و این صحبت ها اصلاً به صلاح باشگاه نیست و تلاش می کنیم تا این مشکل را در داخل باشگاه حل کنیم.


افتخاری ادامه داد: ما اختلاف نداریم و می گوییم کارهایی که مربوط به حوزه مدیرعامل است را دیگران ورود نکنند، مشکلات استقلال در حال حاضر انتصاب آقایان ساعدی و روشن نیست، ما مشکلات اساسی دیگری داریم و باید آنها را حل کنیم. به موقع هم از پیشکسوتان استقلال هم استفاده خواهیم کرد و الان باید بیش تر باشگاه را آماده کنیم. تیم های پایه پادرهوا هستند و جایگاه مناسبی ندارند، باید این به هم ریختگی ها را درست و جمع وجور کنیم.


وی خاطرنشان کرد: باید وزیر به عنوان رئیس هیات مدیره استقلال در این باره به من اختیار تام دهند، البته به من اختیار داده اند، ولی باید اتمام حجت شود تا دیگر این مشکلات به وجود نیاید.دانلود غم نامه علیرضا افتخاری دَر سوگ امام راحل(ره)
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات