طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیرئیس بارسا در لباس خدمتکار رونالدو را خرید! / افشاگری بعد از 20 سال

رئیس بارسا در لباس خدمتکار رونالدو را خرید! / افشاگری بعد از 20 سال

افشاگری مجیدی علیه رئیس جوان و خبرساز هیات مدیره استقلال!

رئیس وقت باشگاه بارسلونا به شیوه ای عجیب موفق به جذب ستاره برزیلی شد.

بارسلونا, ستاره برزیلی, افشاگری, افشاگری رئیس بارسا لباس خدمتکار رونالدو خرید!

بارسلونا, ستاره برزیلی, افشاگری, لباس خدمتکار رونالدو
به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا ادعا کرد 20 سال قبل در لباس یک خدمتکار موفق به جلب نظر رونالدوی برزیلی برای حضور در تیمش شد.

رونالدو در آن زمان قصد جدایی از آیندهوون را داشت اما باشگاه با وجود اعلام رضایت اولیه بعد از مدتی از فروش او منصرف شد و همه چیز را منوط به رضایت رونالدو کرد.

باشگاه بارسلونا زمانی مشخص برای گرفتن امضای رونالدو داشت و به علت اعلام سران آیندهوون در اردوی آمریکا به هیچ فردی اجازه ورود به محل اقامت آیندهوون داده نمی شد تا مبادا اتفاقی خلاف میل تیم هلندی رقم بخورد.

گاسپارت بعد از یک جواب منفی ناامید نشد و اینگونه رضایت رونالدو را جلب کرد: به هتل تیم آیندهوون در آمریکا رفتم. نخستین بار اجازه رفتن به اتاق به من داده نشد. برگشتم. در هتل نشسته بودم که ناگهان یک خدمتکار را دیدم. به او گفتم لباسش را با من عوض کند و پذیرفت. سینی چای را برداشتم و به مسئول هتل گفتم می خواهم برای بازیکنان چای ببرم. او ممانعت نکرد و بعد از معرفی خودم به رونالدو کلی خندیدم و او پای میز برگه قرارداد را امضا کرد. تلاش ها و کارشکنی های بعدی هم نتیجه نداد وروند قانونی اقدام ما به اطلاع عموم رسید!

منبع:کاپ

دختر فوتبالیست که لباس مسی را پوشید اما طرفدار رونالدو است! | فرشته کریمی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات