طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصاد مقاومتی تنها راهکار اقتصادی کشور

اقتصاد مقاومتی تنها راهکار اقتصادی کشور

اقتصاد مقاومتی تنها راه خودکفایی کشور

اقتصاد مقاومتی تنها راهکار اقتصادی کشور است که همه باید در این جهت تلاش کنند.

تولیت آستان قدس رضوی, اقتصاد مقاومتی, بیرجند خراسان جنوبی, اقتصاد مقاومتی تنها راهکار اقتصادی کشور

تولیت آستان قدس رضوی, اقتصاد مقاومتی, بیرجند خراسان جنوبی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری امروز پنجشنبه در شورای اداری استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه فقر، فساد و تبعیض در نظام مقدس جمهوری اسلامی شایسته نیست،گفت: فقر پدیده ای است که محصول بی عدالتی های اجتماعی است.

آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه امروز مدیران باید به این نکته توجه داشته باشند که با اتکا به داشته های خود می توانیم استقلال اقتصادی داشته باشیم، افزود: مدیران ما توانمندی رفع مشکلات مردم را دارند.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی استان غیر برخورداری است، گفت: باوجود ۱۸ سال خشک سالی در منطقه باید برای راه های برون رفت از مشکلات استان برنامه ریزی دقیق صورت گیرد.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه امروز راه برون رفت از مشکلات کشور انقلابی اندیشیدن و انقلابی عمل کردن است، افزود: باید ثبات در کار و مدیریت در جهت رفع مشکلات در جامعه ایجاد شود.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه نسخه های بسیاری از موفقیت در کشور وجود دارد، اظهار کرد: امروز نهضت خدمت رسانی به مردم مسئله اول و اساسی در جامعه است.

وی با بیان اینکه ظرفیت مشارکت مردم در جامعه بسیار عمده است، گفت: ساخت شهر زائر در ورودی شهر مشهد از سوی آستان قدس پیش بینی شده است که بسیاری از مردم برای مشارکت اعلام آمادگی کردند.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه مردم در تمام اموری که در جهت رفاه و برطرف کردن مشکلات خودشان باشد مشارکت فعال دارند، افزود: خوشبختانه صحن حرمین کاظمین، متعلق به مردم خراسان جنوبی است.

اقتصاد مقاومتی، تنها نسخه درمان مالی کشورهای در حال گذار به توسعه است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات