طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیکنسرت سوغات غرب است | امام جمعه شهرکرد

کنسرت سوغات غرب است | امام جمعه شهرکرد

واکنش امام جمعه اسلام آباد غرب به برگزاری کنسرت

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری گفت: کنسرت ها سوغات غرب است و هدف آن دین زدایی، کم رنگ کردن معنویت در جامعه و ترویج فساد و لهو و لعب از سوی دشمن است.


لغو کنسرت

خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرکرد، با اشاره به آیه 91 سوره توبه اظهار داشت: کسانی که از تکلیف های دینی، وظایف اجتماعی و سیاسی سرباز می زنند، از سوی خداوند سرزنش می شوند.

وی با اشاره به دغدغه های اهل تقوا افزود: اهل تقوا می کوشد غیرت دینی خود را افزایش دهد و دغدغه دارد که مبادا در برابر منکر بی تفاوت باشد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به روز خانواده و تکریم بازنشستگان بیان کرد: اخلاق الهی، سیره الهی، زندگی، معاش و اقتصاد الهی و دوری از گناه و معصیت، اگر در خانواده ای راه پیدا کند این خانواده در تراز خانواده اهل بیت(ع) است.

نکونام با اشاره به هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس، فوران ارزش های انسانی و دینی بود که از جای جای کشور کمالات انسانی بروز کرد. ایثار، سخاوت، شجاعت و ترک دنیا، استقبال از شهادت، جهاد، استکبارستیزی، غیرت دینی و ملی و خداباوری از قابلیت های بارز این دوران بود.

وی با بیان اینکه وحدت، آفرینش اقتدار از دورن و به نمایش گذاشتن نمونه مدیریت جهادی، از دیگر قابلیت های این دوران بود، گفت: جنگ 8 ساله از سوی صدام، به نیابت از آمریکا شروع شد و هدفش نابودی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران بود، تصریح کرد: امروز جنگ دیگری با عنوان تکفیری ها با همان اهداف علیه قابلیت های انقلاب اسلامی شروع شده است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در زمان جنگ تحمیلی هنوز انقلاب فراگیر نشده بود و مردم مورد هدف قرار گرفته بودند، اما امروز آثار انقلاب مورد هدف قرار گرفته است، ادامه داد: امروز آل سعود به نیابت از آمریکا در عراق، سوریه، یمن و افغانستان با شما می جنگد، در زمان جنگ تحمیلی فوران ارزش ها شما را پیروز کرد و امروز نیز همین فوران ارزش ها تکفیری ها و آل سعود را به خاک سیاه می کشاند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری مراسمات لهو و لعب در کشور و عده ای که به برگزاری این مراسمات اصرار دارند، خاطرنشان کرد: در قطعیت منکر بودن این مجالس تردیدی وجود ندارد آنچه که در این مراسمات می گذرد مصداق کامل لهو است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری افزود: در رابطه با اصل موسیقی اصلا حرفی وجود ندارد مشکل ما با موسیقی لهو و مجالسی است که با این عنوان شکل می گیرد که مصداق منکر است، کنسرت ها سوغات غرب است و هدف آن دین زدایی، کم رنگ کردن معنویت در جامعه و ترویج فساد و لهو و لعب از سوی دشمن است.

وی با طرح این سئوال که آیا حکومت اسلامی مجاز به ترویج فساد است؟ افزود: اگر حکومت اسلامی مروج فساد باشد چه تفاوتی با حکومت طاغوت دارد، فلسفه حکومت اسلامی، ترویج دین اسلام است که مبارزه با این منکر هزینه دارد.

نکونام گفت: حتی رئیس جمهور که از کنسرت ها دفاع می کند حتما این نوع کنسرت ها را نمی پسندد؛ مگر می شود کسی که مؤمن باشد از مصداق لهو و لعب دفاع کند؟ آمریکا از هر طرف در تلاش است تا به ایران نفوذ کرده و ایران را ناامن کند که نصرت پروردگار و پیوند مردم با ولایت فقیه مانع شده است.

دیدار وزیر اقتصاد با امام جمعه شهرکرد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات