طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیامروز زندگی را جذاب تر شروع کنید! با کمک این 10 راهکار

امروز زندگی را جذاب تر شروع کنید! با کمک این 10 راهکار

زندگی در هیروشیمای امروزی / عکس

داشتن روز خوب و مختلف یکی از دغدغه های همیشگی ماست. اما باید چه کرد؟

خوشحال بودن, زندگی شاد, خوشبختی, امروز زندگی آغاز کنید! کمک راهکار

خوشحال بودن, زندگی شاد, خوشبختی
به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، صنم بیاناتی: قرار است با تکنیک هایی آشنا شوید که به کار بردن آنها در روزمره تان زندگی جذاب تری را برایتان بسازد. خب ، بعد در نخستین قدم خواب را برای وقت دیگری بگذارید. قرار است با تکنیک های کاربردی زندگی فعلی تان را به یک چالش واقعی دعوت کنید که از شما یک آدم مختلف بسازد. یادتان باشد آدم مختلف یعنی زندگی مختلف و زندگی مختلف یعنی زندگی جذاب تر. بعد در این راه بی واهمه قدم بگذارید.

1 پررنگ باشید!

مردم داستان های پرفراز و نشیب را دوست دارند! داستان آدم های توسری خور که تغییر کرده اند! در آنها نیرو می بینند ، در آنها جسارت می بینند ، در آنها صبر و طاقت می بینند. اگر برای عمری یک فرد بی دست و پا بوده اید الآن نخستین قدم ، یک ذهن آماده برای تبدیل شدن به یک آدم پر رنگ در زندگیست. اگر می خواهید با بقیه فرق کنید باید مختلف باشید. باید در بین همه آدم ها شما نقش پررنگ تری داشته باشید. شاید اولش کمی عصبی شوید اما بعدها داستان زندگی شما برای همه جالب خواهد شد.

2 وقتی شک می کنید ، خودتان پیش قدم شوید

منتظر یک موقعیت فوق العاده نباشید. منتظر یک لحظه که همه چی در آن کامل باشد.نگران دغدغه های احتمالی و شایدها نباشید. از حیرت دست بکشید. خودتان پیشقدم شوید و به موقعیت ها سلام کنید. شاید خیلی زود جواب سلام گرفتید. مثلا اگر مدت هاست دلتان پیش کسی گیر کرده و منتظر نشانه ای از طرف او هستید ، به این انتظار پایان بدهید و پا پیش بگذارید. شاید او هم دقیقا مثل شما منتظر است. بعد سلام اول را شما بدهید.

3 به فعالیت هایتان تنوع بدهید

اگر آخر هفته ها برنامه تان این است که به یک رستوران بخصوص بروید و شام را آنجا میل کنید بعد شما همیشه یک داستان تکراری دارید که حتما هم برای خودتان و هم برای دیگران خسته کننده و حوصله سربر است. خودتان را در چالش امتحان کردن فعالیت های جدید قرار بدهید. در یک مسابقه دوی ماراتون کمپانی کنید! بانجی جامپینگ را تجربه کنید ، پاراگلایدر را از دست ندهید. پیاده روی های طولانی را امتحان کنید. و در همه اینها با گروه ها و افراد جدید آشنا شوید. می بینید که همه هیجان انگیز هستند و خب اگر از همه اینها به هیجان نمی آیید قطعا به یک دکتر مراجعه کنید!

4 دعوت از دوستان به صرف یک وعده نیمروی خانگی

این کار را بکنید و پس خیلی بی رودربایستی از آنها هم بخواهید که همین کار را بکنند. هرچه روابط خود را بیشتر کنید ، هر چه دایره دوستانتان وسیع تر شود اثر گذاری بیشتری را در زندگی تان خلق کرده اید. شاید در اول راه مردم عمده درباره شما کنجکاو شوند و پرس و جو کنند اما به این تکنیک اعتماد کنید و مطمئن شوید آنها جذب شما می شوند. همین پرس و جو درباره شماست که نقش تان را در زندگی پررنگ می کند. یادتان می آید؟ برای مختلف بودن باید نقش پررنگی در زندگی داشته باشید.

5 حیرت نکنید، امتحان کنید

"اگر من این رمان را بنویسم آیا به آدم جالبی تبدیل می شوم؟" اگر من به این مهمانی بروم به آدم جالبی تبدیل می شوم؟" اگر من دور جهان را با قایق بگردم به آدم جالبی تبدیل می شوم؟" آیا به نظر شما تنها راه فهمیدن این موضوع حیرت درباره تبعات آروزهاییست که امکان محقق کردن آنها را دارید؟ این اگرها را کنار بگذارید و کاری را که می خواهید انجام بدهید. هر چه بیشتر پیش بروید داستان های بیشتری هم برای گفتن خواهید داشت. بیشتر از اینکه درباره اش فکر کنید و حدس بزنید ، انجامش بدهید.

6 خودتان را به زحمت بیاندازید!

از همه توانایی ها و داشته های خود استفاده کنید. یعنی خودتان را در موقعیت هایی قرار بدهید که مجبور شوید همه توانایی و مهارت هایتان را رو کنید. درست وقتی به عنوان یک انسان در چنین شرایطی قرار می گیرید و به زحمت می افتید ، در حال رشد هستید. انسان ها در شرایط سخت رشد می کنند.

7 هر روز چیز جدیدی یاد بگیرید ، صبورانه و عاشقانه!

می تواند درباره سیاست باشد ، می تواند درباره هنر باشد و یا حتی یک زبان جدید. مهم این است که شما یاد می گیرید و وقتی می آموزید مغزی وزین تر و موضوعات بیشتری برای مصاحبه خواهید داشت.

8 در یک مهارت استاد شوید

موزیک ، نوشتن ، کاراته و یا هر مهارت دیگری. مهم نیست چه چیزی باشد بلکه مهم این است که شما در یک مهارت خاص کاملا حرفه ای و متخصص شوید. همه چیز در ابتدا سخت است اما مهم نتیجه پس از آن سختی هاست.

9 خود منحصر به فردتان باشید

از تلاش برای تبدیل شدن به آن فردی که واقعا نیستید دست بکشید. فقط در اینصورت است که در قامت خودتان جا می افتید. مردم شما را با قابلیت های واقعی خودتان می شناسند ، درست مثل کنار هم قرار دادن تکه های یک پازل. بعد همان خود واقعی حیرت انگیزتان باشید. به این ترتیب آدم هایی که به زندگی شما تعلق دارند شما را دوست خواهند داشت.

10 بلیط بخرید و سفر کنید

سفر کردن و آشنا شدن با فرهنگ ها و مردمان جدیدی که در شهرها و کشورهای دیگر زندگی می کنند دریچه ای جدید در زندگی شما باز می کند تا دریابید زندگی در دیگر فرهنگ ها ، شهرها و کشورها چگونه است. زندگی صرفا در چارچوب شهری که شما در آن متولد شده و رشد کرده اید محدود نشده است. زندگی فراتر این حدود است. حتی اگر توانایی سفر به خارج از کشور را ندارید ، کوله پشتی تان را به دوش بیاندازید و تمام گوشه و کنار کشور خودمان را کنکاش کنید تا دنیای شما وسیع تر و جالب تر شود.

منبع: خبرآنلاین

شب عیدانه «شیدایی» با آغاز یِک زندگی / یک اتفاق خاطره انگیز دَر شبکه دو
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات