طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیامپولی 0-2 اینتر؛ پیروزی آسان شاگردان دی بوئر

امپولی 0-2 اینتر؛ پیروزی آسان شاگردان دی بوئر

پیروزی آسان برای شاگردان امری / پاریسن ژرمن 3 دیجن 0

اینترمیلان از سری بازی های سری آ موفق شد میزبان خود امپولی را شکست دهد.

وبسایت نود: در چارچوب هفته پنجم سری آ، تیم های امپولی و اینتر به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میهمان موفق شد به راحتی حریف خود را شکست دهد.


اینتر: هندانوویچ، سانتون، موریو، میراندا، دی امبروسیو، مدل، کوندوگبیا، ژائو ماریو، پریشیچ، ایکاردی، کاندروا


دقایق حساس بازی


دقیقه ۱۰: کاندروا در جناح چپ صاحب توپ شد و بعد از فریب مدافع پیش رویش، سانتری به تیر دو برای ایکاردی ارسال کرد و این بازیکن با ضربه سر شیرچه ای دروازه حریف را باز کرد.


دقیقه ۱۴: روی یک پاس بلند و اشتباه دروازه بان امپولی توپ به پریشیچ رسید که سعی کرد دروازه خالی را از راهی دور باز کند اما ضربه این بازیکن قدرت کافی را نداشت


دقیقه ۱۷: روی اشتباه مدافع امپولی ژائو ماریو توپ ربایی کرد و با پاسی زیبا ایکاردی را صاحب موقعیت کرد. این بازیکن هم در شرایط تک به تک به آسانی گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.


دقیقه ۳۲: بازهم روی حرکت کاندروا و این بار از جناح راست، پاس رو به عقب این بازیکن چسبیده به محوطه جریمه به دی آمبروسیو رسید و این بازیکن هم بلافاصله با ضربه ای سر ضرب سعی کرد دروازه حریف را باز کند اما دروازه بان امپولی به خوبی این توپ را گرفت.


دقیقه ۳۶: یک سیو عالی از هندانوویچ! روی یک دوی بین دیمارکو و ساپونارو، دی مارکو شوتی زیبا به سمت تیر دورتر زد اما دروازه بان اینتر به زیبایی این توپ را مهار کرد.


دقیقه ۳۷: بازهم دیمارکو، مدافع چپ امپولی موقعیت شوت زنی پیدا کرد ولی هندانوویچ بازهم به خوبی این توپ را دفع کرد.


, , , امپولی اینتر پیروزی آسان شاگردان دی بوئر


دقیقه ۵۰: با اشتباه مدافعین اینتر روی دفع توپ، مهاجم امپولی نزدیک دروازه صاحب موقعیت شوت زنی شد اما ضربه اش بافاصله عمده از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه ۵۶: روی حرکت کوندوگبیا از جناح راست و پاس به عقب او به ایکاردی این بازیکن فرصت خوبی برای گلزنی کسب کرد اما ضربه او را دروازه بان حریف مهار کرد.


. دقیقه ۷۳: سانتر از جناح راست امپولی در سمت چپ محوطه جریمه اینتر به ماکارونه رسید اما این بازیکن در موقعیتی عالی با بی دقتی توپ را به بیرون زد.


دقیقه ۷۹: روی حرکت زیبای پریشیچ از جناح چپ دفاع امپولی و سانتر این بازیکن، ادر در نزدیکی دروازه حریف صاحب توپ شد اما ضربه این بازیکن بعد از برخورد با زمین از بالای دروازه امپولی به بیرون رفت.


, , , امپولی اینتر پیروزی آسان شاگردان دی بوئر


 درنهایت این بازی با نتیجه ۲-۰ به سود اینتر به پایان رسید تا شاگردان دی بوئر با ۱۰ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار بگیرند.

اولین امتیاز دی بوئر با اینتر / اینتر میلان 1 پارلمو 1
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات