طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیامکان فرصت شغلی جدید در آزمون استخدامی فراهم شد

امکان فرصت شغلی جدید در آزمون استخدامی فراهم شد

برگزاری آزمون ۲۸ آبان / امکان ثبت نام جدید در آزمون های استخدامی

مشاور عالی سازمان سنجش از اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص نتایج دومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی خبر داد.

دستگاه های اجرایی, آزموناستخدامی, وزارت نیرو, امکان فرصت شغلی آزمون استخدامی فراهم

دستگاه های اجرایی, آزموناستخدامی, وزارت نیرو, جذب نیرو در دستگاه های اجرایی دولتی, استخدام شرکت های دولتی

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: با عنایت به برگزاری دومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در تاریخ 1394/12/21، پیرو اطلاعیه مورخ 95/5/26 بدین وسیله بخش دیگری از شغل محل هایی که نتایج آنها نهایی و مورد تأیید قرار گرفته است، شامل وزارت نیرو (کمپانی های تابعه دولتی زیرمجموعه صنعت آب و برق)، سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت امور اقتصادی و دارایی برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد.


وی اظهار داشت: بدیهی است سایر رشته شغل محل های باقیمانده که فرآیند گفتگو استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام می شود.


توکلی ادامه داد: در خصوص تغییرات ایجاد شده برای کمپانی در سومین آزمون استخدامی سال 95 امکان حضور بانوان محترم حداقل در 300 فرصت شغلی فراهم گردیده است.


وی عنوان کرد: لذا ضرورت دارد داوطلبانی که قبلاً ثبت نام نموده اند با عنایت به توضیحات مندرج در اطلاعیه مذکور در صورت علاقه مندی با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود از تاریخ 11 مهر لغایت 17 مهر ماه اقدام کنند.


توکلی تصریح کرد: داوطلبانی که در این آزمون موفق به ثبت نام نشده اند، در صورت تمایل برای ثبت نام لازم است با توجه به دفترچه های راهنمای ثبت نام (سومین آزمون استخدامی متمرکز و استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) و همچنین اطلاعیه های اصلاحی مورخ 95/4/31 و 95/5/4 (که در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان موجود می باشد)، در بازه زمانی فوق (95/7/11 لغایت 95/7/17) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.


وی یادآور شد: وزارت آموزش و پرورش نیز از طریق برگزاری آزمون استخدامی نسبت به جذب تعداد 10 هزار نفر بصورت پیمانی اقدام می نماید که نحوه ثبت نام و کمپانی در آزمون مذکور و جزییات لازم در این خصوص در اطلاعیه ای که در تاریخ 95/7/10 منتشر می شود، به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.


ایجاد فرصت های ناب شغلی با همت زوج کارآفرین فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات