طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیانتقاد تند دوگاری از مورینیو

انتقاد تند دوگاری از مورینیو

انتقاد تند زرگری از لابی رکابخانوم برای رفتن به المپیک

مهاجم پیشین تیم های بارسلونا و میلان انتقاد تندی علیه سرمربی کنونی شیاطین سرخ کرد.


مورینیو, دوگاری

خبرگزاری تسنیم: کریستوف دوگاری که سابقه بازی در تیم های المپیک مارسی، میلان و بارسلونا را در زمان بازیگری اش داشته، با اشاره به پیروزی اینتر مقابل بارسلونا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 10-2009 به شبکه رادیویی «مونت کارلو» فرانسه گفت: به نظر من آخرین موفقیت تاکتیکی مورینیو به بازی بین اینتر و بارسلونا در لیگ قهرمانان بازمی گردد.

وی افزود: مورینیو از آن زمان تا کنون چندین عناوین قهرمانی به دست آورده، اما به نظرم آن طرح و برنامه اش را گم کرده است. او فکر می کند که مهمتر از تیم شده است. به لحاظ تاکتیکی به نظرم ژوزه هیچ چیز را در جای درستش قرار نمی دهد. به غیر از اضافه شدن بازیکنان جدید و جدایی برخی بازیکنان، سازماندهی تاکتیکی منچستریونایتد همانند تیم فصل گذشته فن خال است.

مهاجم پیشین تیم ملی فرانسه در پایان با اشاره به اعتراض آقای خاص به داوران بازی بعد از دو شکست اخیر تیمش در لیگ برتر مقابل تیم های منچسترسیتی و واتفورد اظهار داشت: ژوزه همیشه یا داوران را مورد انتقاد قرار می دهد یا اینکه باخت تیمش را به خوش شناسی حریف نسبت می دهد. کلاً در مورد مورینیو چیزی به نام انتقاد از خود وجود ندارد.

تیم تحت هدایت ژوزه مورینیو بعد از شکست 2 بر یک برابر منچسترسیتی در لیگ برتر و باخت یک بر صفر برابر فاینورد در لیگ اروپا، یکشنبه سومین شکست متوالی اش را در رقابت های متفاوت تجربه کرد.

انتقاد تند کلینتون از ترامپ در گردهمایی سالانه سیاه پوستان آمریکا
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات