طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیانتقاد شدید عکی کریمی از کی روش و مهدی تاج اینستاپست

انتقاد شدید عکی کریمی از کی روش و مهدی تاج اینستاپست

علی کریمی تولد مهدی مهدوی کیا را تبریک گفت اینستاپست

علی کریمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش عملکرد چند ماهه رئیس فدراسیون فوتبال را نقد کرد.

به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی کریمی بازیکن سابق تیم پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود عملکرد چند ماهه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال را نقد کرده است.


وی در پست خود نوشت: روی صحبتم با اقای تاج هست که رییس جدید فدراسیون هستن ایشون!!! اقای تاج من فکر میکنم که لیگی پویا و منظم میتونه ضامن موفقیت و تیم ملی قوی باشد، این همه تعطیلی برای تیم ملی که اسکلت اصلیش رو بازیکنان لژیونر که فقط ٢،٣ روز قبل از بازی به تیم ملحق شن، برای چیه!؟؟


همه کشورهای جهان درگیر این بازیها هستن ، ایا اونها هم این چنین برنامه ریزی میکنن!؟؟ بله واسه همه ما ایرانیها صعود به جام جهانی لذت بخش است، ولی فکر میکنم با یه برنامه ریزی بهتر واصولی که در تمام جهان مرسوم هست میتونیم به این مهم دست پیدا کنیم با این تفاوت که به باشگاههای کشور که این همه هزینه میکنن هم لطمه نمیخوره، اقای تاج شما اومدید که مشکلات گذشته رو برطرف کنید ولی چیزی که درست نشده هیچ اوضاع نسبت به گذشته وخیم تر شده، کاش یه مقدار جذبه داشته باشین ودر مقابل گفتگو های کسی که پشتش قایم شدین واکنشی هر چند اندک نشان میدادید تا ما میفهمدیم که واقعاً اومدی که تغییرات اساسی در فدراسیون را رقم بزنید!!


صعود به جام جهانی مهمه خیلی مهمه ولی من فکر نمیکنم به قیمت از بین رفتن باشگاهها و بازیکنان لیگ، اقای تاج شما رییس فدراسیونی هستین که وظیفه اصلیش اول مدیریت لیگهای فوتبال خصوصاً تیمهای پایه که اینده سازان فوتبال هستن، میباشد. یه نصیحت دوستان میکنم اقای تاج تا دیر نشده روش کارتون رو عوض کنید، چشم گوی بعضیا نباشید،بزارین وقتی از این فوتبال رفتین اسمتون به نیکی یاد شود همانند صفاییها، دادکانها، !! هنوز دیر نشده نه دیر نشده.


تاج, علی کریمی, اینستاگرام, انتقاد عکی کریمی کی مهدی تاج اینستاپست

تاج, علی کریمی, اینستاگرام, کی روش, نصیحت دوستانه, فدراسیون فوتبال, مهدی تاج


انتقاد تند انوشیروانی در خصوص کیانوش رستمی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات