طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیانقلاب اسلامی بنیان رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد

انقلاب اسلامی بنیان رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد

مردم کردستان، ارادت ویژه ای بِه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دارند

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت : در مقیاس منطقه ای، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بنیان رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد.

انقلاب اسلامی, سرلشکر صفوی, دفاع مقدس, انقلاب اسلامی بنیان رژیم صهیونیستی لرزه درآورد

انقلاب اسلامی, سرلشکر صفوی, دفاع مقدس, اراک, رژیم صهیونیستی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اراک در مصلی بیت المقدس اظهار داشت: بی تردید پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل(ره) و دفاع مقدس یک تغییر و تحول در میدان بین الملل به وجود آورد و توانست ساختار قدرت های بزرگ و استکبار را به چالش بکشد و الگوی جدیدی به کشورهای مسلمان و مظلوم در جای جای جهان معرفی کند.


دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری تصریح کرد: در حقیقت کشورهای حامی صدام که دستشان به خون پاک فرزندان ایران آلوده بود را دیدیم چگونه به فلاکت و نابودی افتادند و دیدیم آمریکا در سال های 2001 و 2003 چگونه شکست و تلفات سنگینی را متقبل شد.


وی با اشاره به ثمره انقلاب اسلامی و پیام انقلاب اسلامی ایران در دنیا گفت: در مقیاس منطقه ای، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بنیان رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد.


سرلشکر صفوی بیان داشت : حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه با الگوگیری از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رژیم صهیونیستی را شکست داد و این پیام و الگودهی انقلاب اسلامی تا جایی ادامه یافت که می بینیم استکبار نتوانسته در برابر دولت و ملت سوریه حرکتی به پیش ببرد.


این خبر در حال تکمیل است ...

روز قدس نماد وحدت وَ اراده امت اسلامی دَر مقابل جنایات رژیم صهیونیستی اَست
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات