طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیانقلاب ما در دفاع مقدس به جهانیان صادر شد

انقلاب ما در دفاع مقدس به جهانیان صادر شد

در انتقال فرهنگ انقلابی وَ دفاع مقدس بِه جهانیان غفلت کرده ایم | محمدرضا سنگری

یکی از مهم ترین دستاوردهای مهم دفاع مقدس صدور انقلاب اسلامی به دنیا بود و انقلاب و آرمان های آن در دفاع مقدس به جهانیان صادر شد.

شهرستان نیمروز, دفاع مقدس, فرمانده سپاه, انقلاب دفاع مقدس جهانیان صادر

شهرستان نیمروز, دفاع مقدس, فرمانده سپاه, مهمترین دستاورد, دشمنان جنگ, علی محبی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،سرهنگ دوم پاسدار علی محبی فرمانده سپاه شهرستان نیمروز ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانباران و آزادگان جنگ تحمیلی اظهار داشت: مردم انقلابی ایران در شرایط سخت جنگ تحمیلی در مقابل دشمن ایستادگی کردند و توانستند با خلق حماسه ای بی بدیل از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان جنگ را برای ضربه زدن به انقلاب و منحرف کردن آن به ما تحمیل کردند که به فضل الهی جنگ موجب استحکام پایه های انقلاب و جمهوری اسلامی شد.

وی افزود: بدون شک یکی از مهم ترین دستاوردهای مهم دفاع مقدس صدور انقلاب اسلامی به دنیا بود و انقلاب و آرمان های آن در دفاع مقدس به جهانیان صادر شد.

فرمانده سپاه نیمروز بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته اند.
وی پیروزی و قدرت ایران در دوران دفاع مقدس را حاصل رهبری های داهیانه ی امام خمینی (ره) و شجاعت جوانان این مرز و بوم دانست.

تصویر دیده نشده اَز رهبر انقلاب دفاع مقدس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات