طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثانهدام باند زورگیری های خیابانی

انهدام باند زورگیری های خیابانی

انهدام باند جاعلان کارت پایان خدمت

پلیس آگاهی با متلاشی کردن باند حرفه ای زورگیری های خیابانی در شهرک غرب مشهد پرده از ۳۹ فقره زورگیری برداشت.

روزنامه آرمان: پلیس آگاهی با متلاشی کردن باند حرفه ای زورگیری های خیابانی در شهرک غرب مشهد پرده از ۳۹ فقره زورگیری برداشت.

 سرهنگ حمید رزمخواه رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: در پی نقل از زورگیری های خیابانی در محدوده شهرک غرب شهر مشهد توسط زوج موتورسوار با توجه به حوزه جغرافیایی سرقت ها تیمی از افسران زبده پایگاه غرب پلیس آگاهی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در بررسی آخرین نقل از زورگیری در بلوار حسابی مالباخته را که خانمی جوان است،احضار و با همکاری وی چهره فرضی یکی از متهمان را که از سارقان سابقه دار است شناسایی کردند. سرهنگ رزمخواه تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده بعد از یک سری تحقیقات گسترده میدانی محل اختفا متهم(حسین ۳۵ ساله) را در یکی از روستاهای حومه شهر مشهد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی ضربتی وارد عمل شدند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی اظهار داشت: در این عملیات ضمن بازداشت متهم؛ دو همدست او را به نام های هستی(۲۷ ساله) و احسان(۳۲ ساله) را بازداشت و در بازرسی از محل دو دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه دوچرخه مسروقه کشف کردند.

وی عنوان داشت: متهمان در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی بودند که در ادامه تحقیقات پلیسی و مواجهه با تعدادی از مالباختگان به ۳۹فقره زورگیری تلفن همراه، کیف پول، دوچرخه از افراد رهگذر در محدوده شهرک غرب مشهد و فروش اموال در جمعه بازار اعتراف کردند.

انهدام باند پنج نفره اراذل و اوباش در تربت جام
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات