طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیاهتزاز پرچم سبز علوی بر فراز گنبد فیروزه ای جمکران

اهتزاز پرچم سبز علوی بر فراز گنبد فیروزه ای جمکران

اهتزاز پرچم حرم امیرالمؤمنین (ع) بر فراز گنبد مسجد مقدس جمکران

همزمان با سالروز عید بزرگ غدیر خم پرچم حرم مطهر امیرالمؤمنین(علیه السلام) بر فراز گنبد فیروزه ای مسجد مقدس جمکران به اهتزاز درآمد.

جشن عید غدیر, اهتزاز پرچم سبز علوی در مسجد جمکران, قم, اهتزاز پرچم سبز علوی فراز گنبد فیروزه جمکران

جشن عید غدیر, اهتزاز پرچم سبز علوی در مسجد جمکران, قم


به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم ،به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در سالروز عید بزرگ غدیر خم شاهد حضور خیلی عظیمی از عاشقان و مشتاقان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) بود که از اقصی مناطق این کره خاکی برای عرض تبریک به قطب عالم امکان خود را به میعادگاه منتظران رسانده بودند.


پس از ظهر امروز کاروان های مردمی با در دست داشتن پرچم های مزین به نام امیرالمومنین(علیه السلام) و یا مهدی(عجل الله تعالی فرجه) و شاخه های گل، مسیر بلوار پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله) از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) به مسجد مقدس جمکران را طی کرده و در بدو ورود به این مکان مقدس مورد استقبال خادمان مسجد مقدس جمکران قرار گرفتند.


در روز عید ولایت، طی مراسم باشکوهی که با حضور مسؤولین، خادمان و زائران مسجد مقدس جمکران برگزار شد، پرچم متبرک حرم حضرت علی(علیه السلام) بر فراز گنبد فیروزه ای این مکان مقدس برافراشته شد.


حجت الاسلام ابراهیمی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران به نمایندگی از تولیت این مکان مقدس ضمن تبریک عید غدیر خم، موضوع امامت حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه) را امتداد و استمرار ولایت امیرالمومنین(علیه السلام) عنوان کرد.


پرده خوانی غدیر، خواندن عقد اخوت، شعرخوانی، برگزاری برنامه های ویژه کاروان های غیرایرانی، ویژه برنامه های غدیری برای کودکان و نوجوانان و قرائت فرازهای مهدوی خطبه غدیر از دیگر برنامه های مسجد مقدس جمکران در روز غدیر بود.


پرچم سبز علوی بر کاشانه مهر کاشان درخشید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات