طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اهدا کمربند پهلوانی به "سهراب مرادی

اهدا کمربند پهلوانی به "سهراب مرادی

فیلم کامل مراسم اهدای مدال طلای سهراب مرادی

مراسم تجلیل از سهراب مرادی، قهرمان ملی پوش اصفهان در مسابقات المپیک ریو در پهلوان سرای علی ابن ابیطالب(ع) اصفهان با اهدای کمربند پهلوانی برگزار شد.

مراسم تجلیل, کمربند پهلوانی, اهدا, اهدا کمربند پهلوانی

مراسم تجلیل, کمربند پهلوانی, اهدا, در اصفهان, سهراب مرادی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مراسم تجلیل از سهراب مرادی، قهرمان ملی پوش اصفهان در مسابقات المپیک ریو امروز در پهلوان سرای علی ابن ابیطالب(ع) اصفهان با اهدای کمربند پهلوانی ظهر امروز برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت عید غدیر خم و با حضور شهردار اصفهان، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان و ورزشکاران اصفهان برگزار شد، کمربند پهلوانی به سهراب مرادی، وزنه بردار ایران در رقابت های المپیک اهدا شد.

محمدمهدی هدایت، مدیرعامل موسسه علی بن ابیطالب(ع) در این مراسم با اشاره به ضرورت توجه به فرهنگ پهلوانی اظهار داشت: ما باید کاری کنیم که سنت پسندیده تجلیل از قهرمانان همچنان وجود داشته باشد تا از این طریق، برای افتخارآفرینی قهرمانان خود ارزش قائل شویم.

وی با بیان اینکه جوانان ما باید تلاش های قهرمانان را الگوی خود قرار دهند، ادامه داد: یکی از مهم ترین مسائل مد نظر در این زمینه، تجلیل از قهرمانان است و ما تلاش می کنیم که این موضوع را مد نظر قرار دهیم.

مدیرعامل موسسه علی بن ابیطالب(ع) اصفهان با اشاره به مدال المپیکی سهراب مرادی خاطرنشان کرد: سهراب مرادی توانست در مسابقات المپیک ریو مدال قهرمانی را ازآن خود کرده و برای کشور ایران افتخارآفرینی کند و امیدوار هستم که او بتواند زمینه تربیت نسلی جوان در این ورزش را فراهم کند.

در ادامه مراسم، با حضور شهردار اصفهان و دیگر مسئولان اصفهان و همچنین چهره های مطرح ورزش پهلوانی و وزنه برداری اصفهان، از این ورزشکار اصفهانی تقدیر به عمل آمد و کمربند پهلوانی به وی اهدا شد.
اهدای پاداش سهراب مرادی در ریو
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات