طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبرای جدایی از چلسی آماده ام | اوبی میکل

برای جدایی از چلسی آماده ام | اوبی میکل

جان اوبی میکل در چلسی می ماند

جان اوبی میکل به آخرین سال قراردادش با چلسی رسیده و مدعی شده ممکن است از اوایل سال 2017 مذاکرات با تیم های دیگر برای انتقالش را شروع کند.


اوبی میکل, چلسی

کاپ: جان اوبی میکل به آخرین سال قراردادش با چلسی رسیده و مدعی شده ممکن است از اوایل سال 2017 مذاکرات با تیم های دیگر برای انتقالش را شروع کند.

جان اوبی میکل در مصاحبه با سایت گل گفته:

یک سال از قراردادم با چلسی مانده است. وقتی یک فوتبالیست یک سال دیگر قرارداد دارد، معمولا به این موضوع فکر می کند که آینده اش چه خواهد شد. بله، همیشه شایعاتی هم وجود دارند. اما مذاکراتی هم با باشگاه ها خواهد بود. وقتی یک سال قرارداد داری در ژانویه می توانی با باشگاه های دیگر مذاکره کنی و پیش قرارداد امضا کنی. من هم همین کار را می کنم چون هیچ کس نمی داند چه اتفاقاتی خواهد افتاد. من مدت  خیلی خیلی طولانی اینجا بودم. 11 سال در عمرم را در این فوتبال گذراندم. اینجا خانه من است. اما اگر قراردادم به پایان برسد این فصل آخرین فصل حضورم در این باشگاه خواهد بود. در این باره کاملا آرام هستم چون آینده خوب است. البته همیشه برای مذاکره برای قرارداد جدید در دسترس هستم. اما اگر این اتفاق نیفتد هم آینده من روشن است. یک روز باید رفت. به نظرم خاطرات و موفقیت های من اینجا چیزهایی هستند که هرگز نمی توان آن ها را تغییر داد.

هرگز قصد جدایی از چلسی را ندارم | کورتوا
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات