طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال در استان با طرح های دانش بنیان است

اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال در استان با طرح های دانش بنیان است

اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال در استان با طرح های دانش بنیان است

طرح های اقتصادی و اشتغال مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان که از ایده دانش بنیان استفاده کرده اند، در اولویت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی قرار می گیرد.

کمیته امداد, اشتغال مددجویان, زاهدان, اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال استان طرح دانش بنیان

کمیته امداد, اشتغال مددجویان, زاهدان, طرح های اقتصادی, اولویت پرداخت تسهیلات

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،رمضان پودینه معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد سیستان و بلوچستان در نخستین جلسه کارگروه تخصصی شورای مدیران کمیته امداد منطقه سیستان گفت: طرح های اقتصادی و اشتغال مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان که از ایده دانش بنیان استفاده کرده اند، در اولویت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی قرار می گیرد.

وی افزود: امسال حداکثر سقف پرداخت تسهیلات اشتغال از محل اعتبارات صندوق اشتغال امداد 300 میلیون ریال است.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد سیستان و بلوچستان در راستای ایجاد فرصت های شغلی دانش بنیان طرح "نیروگاه های خورشیدی" با مقیاس کوچک خانگی پنج کیلوواتی را برای مددجویان تحت پوشش خود اجرا می کند، بیان داشت: این طرح در پی توافق کمیته امداد و وزارت نیرو با اولویت روستاها، شهرها و نقاط کمتر توسعه یافته استان شروع شده است.

پودینه تصریح کرد: مددجویان در قالب این طرح می توانند با نصب مولدهای خورشیدی پنج کیلوواتی در پشت بام منازل خود از طریق تولید برق و تزریق آن به شبکه برق شهری زمینه ایجاد درآمد برای خانوارهای خود را فراهم کنند.

معاون کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون چهار هزار و 405 طرح اشتغال زایی و خودکفایی در راستای توانمندسازی مددجویان استان اجرا شده است.

پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات