طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسینخستین سیلی که ارتش ایران به صدام زد

نخستین سیلی که ارتش ایران به صدام زد

واکنش طنز کاربران نسبت به نخستین مدال کاروان المپیک ایران کامنت ها

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز دشمن با جنگ نرم می خواهد اعتقادات و ایمان جوانان ما را سست کند، ما باید هوشیار باشیم و فریب آن ها را نخوریم.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز دشمن با جنگ نرم می خواهد اعتقادات و ایمان جوانان ما را سست کند، ما باید هوشیار باشیم و فریب آن ها را نخوریم.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان طی سخنانی در مراسم زیارت عاشورای حسینی (ع)  که به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و روز تکریم سربازان غیور، گفت: دشمن در صدد این است که خود را به ما نزدیک کند تا ضربه ای را به این مملکت وارد کند ما باید دور اندیش و مراقب باشیم و به هیچ عنوان نباید به دشمن خوش بینانه بنگریم چرا که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت از در دوستی و صداقت پا به میدان نگذاشته اند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه افزود: در گذشته دنیا به صورت هسته پیرامون اداره می شد که آمریکا و روسیه جزء دو هسته اصلی این نظام سلطه بودند. کشور عزیزمان ایران از جمله کشور هایی بود که در خاورمیانه منافع بسیار زیادی را برای آمریکا در بر داشت اما پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تمامی این مزیت ها را برای استکبار جهانی از بین برد، نگرانی آمریکایی ها این نبود، نگرانی زیاد آنها این بود که انقلاب با خودش ادبیات جدیدی را به همراه آورده است، مثل استقلال، آزادی ، نفی سلطه و ... آنها می دانستند فرهنگ انقلاب اسلامی ایران، کشورهای اطراف را تحت تاثیر قرار خواهد داد و تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا این انقلاب را به کمک سایر کشورها از پای در آورند و ریشه نظام نو پای انقلاب را بخشکانند، از این جهت تحریم ها را به کشور تحمیل کردند.  شما جوانان عزیز باید آگاه باشید که بر سر این کشور چه آمده است و چه سختی هایی را پشت سر گذاشته است تا امروز شاهد امنیت، آسایش وخود باوری دست یابیم.

امیر سرتیپ پوردستان اظهار داشت: پس از این توطئه ها استکبار جهانی، رژیم بعثی عراق را بر علیه ایران تحریک کرد و کشور های همسایه را مجاب کرده است تا علیه انقلاب اسلامی اقدام نمایند. و یک سری پیشنهادها و پاداش هایی را برای عراق در نظر گرفته بود تا جرات حمله به ایران را پیدا کند.

وی ادامه داد: نیروی زمینی یکی از نخستین یگان هایی بود که برای  دفاع از کشور در روزهای ابتدای جنگ تحمیلی وارد عمل شد تا امروز در سراسر کشور امنیت و آسایش وجود داشته باشد. ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی زمینی قهرمان قبل از آغاز جنگ در خط های مرزی در جنوب و غرب کشور مستقر شده و نخستین سیلی را نیروی زمینی ارتش با حضور کارکنان مومن و پا در رکاب به صورت صدامیان می زند و ماشین جنگی دشمن که با 12 لشکر و 45 تیپ مستقل حرکت را به سمت مرزهای کشور انجام داده بودند را تثبیت کرد و تا پایان جنگ تحمیلی دشمن نتوانست پیشروی خود را بیشتر نماید در این راه نیز نیروی زمینی ارتش شهدای زیادی را تقدیم حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب می کند.

پوردستان در بخش دیگری از سخنانش به نقش نیروی هوایی و دریایی ارتش اشاره داشت و گفت :  نیروی هوایی ارتش در روز دوم جنگ با پرواز 140 فروند جنگنده های خود چنان وحشتی را بر دل نیروهای عراقی می اندازد که اجازه حمله دوباره از آنها گرفته می شود پرواز 140 فروند در روز دوم جنگ تحمیلی یعنی آمادگی رزمی، تدین، ولایت مداری که کارکنان و خلبانان تیز پرواز نیروی هوایی تک تک این خصوصیات را هجی کردند، تکاوران نیروی دریایی ارتش در همان هفته اول جنگ تحمیلی آنچنان نیروی دریایی ارتش عراق را به زانو درآوردند که تا پایان جنگ تحمیلی از نیروی درایی شان هیچ گونه تحرکی را ندیده ایم .

وی در پایان افزود: امروز این دشمن با جنگ نرم می خواهد اعتقادات و ایمان جوانان ما را سست کند و از بین ببرد و ما باید هوشیار باشیم و فریب دشمن را نخوریم و با افزایش بصیرت خود ادامه دهنده راه شهدا باشم.

یزدانی نخستین فینالیست کشتی ایران در المپیک
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات