طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسینخستین شرط لازم برای پاسداری از اسلام، اعتقاد داشتن به امام حسین(ع) است

نخستین شرط لازم برای پاسداری از اسلام، اعتقاد داشتن به امام حسین(ع) است

نخستین همایش سراسری امنیت، اقتدار، پیشرفت در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار می شود

هیچ کس نمی تواند پاسداری از اسلام کند در حالی که ایمان و یقین به اباعبدالله الحسین(ع) نداشته باشد.

شهادت, سپاه پاسداران انقلاب اسلامی, شهید زین الدین, نخستین شرط لازم پاسداری اسلام اعتقاد داشتن امام حسینع

شهادت, سپاه پاسداران انقلاب اسلامی, شهید زین الدین, ارتش جمهوری اسلامی ایران
به نقل از خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس مروری خواهیم داشت بر وصیت نامه سرداران بزرگ 8 سال دفاع مقدس که در راه دفاع از اسلام و وطن به شهادت رسیدند.


وصیت نامه سردار شهید حاج مهدی زین الدین


بسمه تعالی


نخستین شرط لازم برای پاسداری از اسلام، اعتقاد داشتن به امام حسین(ع) است. هیچ کس نمی تواند پاسداری از اسلام کند در حالی که ایمان و یقین به اباعبدالله الحسین(ع) نداشته باشد. اگر امروز ما در صحنه های پیکار می رزمیم و اگر امروز ما پاسدار انقلابمان هستیم و اگر امروز پاسدار خون شهدا هستیم و اگر مشیت الهی بر این قرار گرفته که به دست شما رزمندگان و ملت ایران، اسلام در دنیا پیاده شود و زمینه ظهور حضرت امام زمان(عج) فراهم گردد، به واسطه عشق، علاقه و محبت به امام حسین(ع) است. من تکلیف می کنم شما «رزمندگان» را به وظیفه عمل کردن و حسین وار زندگی کردن.


در زمان غیبت کبری به کسی «منتظر» گفته می شود و کسی می تواند زندگی کند که منتظر باشد، منتظر شهادت، منتظر ظهور امام زمان(عج). خداوند امروز از ما همت، اراده و شهادت طلبی می خواهد. در این وصیت نامه فقط مقدار بدهکاریها و بستانکاریها را جهت مشخص شدن برای بازماندگان و پیگیری آنها می نویسم،به انضمام مسائل شرعی دیگر.


1. مسائل شرعی


الف)نماز: به نظرم نمی آید بدهکار باشم. ولی مواقعی از اون ممکن است صحیح نخوانده باشم، لذا یکسال نماز ضروری است خوانده شود.


ب)روزه:تعداد 190روزه قرض دارم و تنوانستم بگیرم.


ج)خمس: سی و پنج هزار ریال به دفتر آیت الله پسندیده بدهکار هستم.


د)حق الناس: وای از آتش جهنم و عالم برزخ، خداوند عالم بصیر است.


2. مادیات


الف. بدهکاری ها

1. مبلغ شش هزار تومان معادل شصت هزار ریال به طرح و عملیات ستاد مرکزی بدهکارم، البته قبض دویست هزار ریال است، ولی از این مبلغ شصت هزار ریال بدهی بنده است.


2. وام یک میلیون ریالی از ستاد منطقه 1 گرفته ام که ماهانه بیشتر از هزار ریال باید بدهم، از این مبلغ هزار و هفتصد و پنجاه تومان حق مسکن را سپاه می دهد و دویست و پنجاه تومان از حقوقم کسر نمایند.


3. پنج هزار ریال به آقای مهجور (ستاد لشگر) پول نقد بدهکارم و پرداخت شد توسط درگاهی.


ب. بستانکار ی ها


1. مبلغ هفتاد و پنج هزار ریال رهن منزل که به آقای رحمانی توفیقی جهت منزل مسکونه داده بودم و طلبکارم.این منزل را بمدت یکسال اجاره نمودم. باتفاق های رحمان توفیقی که ما در طبقه بالا و رحمان در طبقه پایین زندگی می کردند و ظاهرا شهیدحسن باقری از طریق آقای استادان منزل را از شخصی بنام معاضدی(صاحب اصلی خونه)اجاره کرده بودند،ولی نامبرده یکسال است که مبلغ فوق را مستردننموده است.


2. مقداری پول هم که مبلغ آن را نمیدانم (یادم نیست)نزد پدرم داشته ام و مقداری هم مجددا اگر به پدرم داده ام جهت بدهی ها.


پدرم برای خانه ای که خریده بود تا با آن زندگی کنیم ولی خانه متعلق به پدرم می باشد و من فقط مبلغ فوق ویکصد هزار تومان وام مندرج در بند2. بدهکاریها ره از مبلغ نهصد و سی هزار تومان وجه بابت خانه مسکونی که پدرم خریده بوده است را داده ام که در صورت مرگ من و فروش خانه مستدعی است.باقیمانده وام را به سپاه برگردانده و طلبکاری من از پدرم رابه همسر و فرزندم بدهید و باقیمانده پول خانه هم طبیعتا به پدرم میرسد. مطلب دیگری به ذهنم نمی رسد و اگر کسی مراجعه کرد با توجه به وصیت من اقدام نمایید.


مهدی زین الدینایده آل یک هنرمند این است که زیر پرچم امام حسین(ع) قرار بگیرد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات