طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنرینخستین همکاری علیرضا شجاع نوری و داود میرباقری در «ماه تی تی»

نخستین همکاری علیرضا شجاع نوری و داود میرباقری در «ماه تی تی»

«ماه تی تی» امروز کلید می خورد / نخستین همکاری مریلا زارعی و داود میرباقری

علیرضا شجاع نوری در سریال «ماه تی تی» به کارگردانی داود میرباقری به ایفای نقش می پردازد.

علیرضا شجاع نوری, ماه تی تی, داود میرباقری, نخستین همکاری علیرضا شجاع نوری داود میرباقری ماه تی تی

علیرضا شجاع نوری, ماه تی تی, داود میرباقری, سریال خانگی

به نقل از حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مشاور رسانه ای؛ علیرضا شجاع نوری در سریال «ماه تی تی» به کارگردانی داود میرباقری به ایفای نقش می پردازد. این نخستین همکاری شجاع نوری با داود میرباقری است.

پیش از این حضور لیلا حاتمی، مریلا زارعی، جمشید مشایخی، مرضیه برومند، سیاوش طهمورث، شهرام حقیقت دوست، مهران غفوریان و مرجانه گلچین در این سریال پر ستاره قطعی شده بود و طی روزهای آینده دیگر بازیگران مطرح پروژه معرفی می شوند.

«ماه تی تی» که تهیه کنندگی آن بر عهده مهران برومند است، برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود و سومین سریالی است که داود میرباقری برای این رسانه کارگردانی می کند.

این سریال مقارن با عید قربان در شهرک سینمایی غزالی کلید خورد.

این سریال فضای متفاوتی نسبت به کارهای قبلی میرباقری دارد و تجربه تازه ای برای او محسوب می شود. میرباقری در این سریال قصد دارد برای نخستین بار به سراغ تاریخ چند هزار ساله ایران برود که البته این قصه تلفیقی با فضای معاصر دارد. این سومین همکاری میرباقری با مهران برومند بعد از سریالهای «شاهگوش» و «دندون طلا» است.

دیگر عواملی که در این پروژه حضور دارند عبارتند از:

گروه نویسندگان :
الهه میرباقری ،آزاده محسنی، مدیر تولید : مهدی بدرلو، مدیر فیلمبرداری : حسین جلیلی، مدیر صدابرداری : ایرج شهزادی، طراح صحنه و لباس : مجید علی اسلام، طراح گریم : بابک اسکندری، طراح بدلکاری و جلوه میدانی : ارشا اقدسی, جلوه های ویژه رایانه ای : هادی اسلامی، دستیار اول کارگردان : حامد میرباقری، جانشین تولید : فؤاد بور بور، برنامه ریز : حسین متحد، عکاس : محمد بدرلو.

شروع تصویربرداری «ماه تی تی» میرباقری / چه خبر از تولیدات سینمای ایران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات