طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیچرا استقلال شانس قهرمانی نداشته باشد؟ | اکبرپور

چرا استقلال شانس قهرمانی نداشته باشد؟ | اکبرپور

هواداران استقلال قهرمانی می خواهند | اکبرپور

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال ضعف هایی دارد که من هم از آن ها مطلع هستم ولی تیم های دیگر هم ضعف دارند و استقلال می تواند مدعی قهرمانی شود.


استقلال تهران

وبسایت نود: علیرضا اکبرپور در خصوص عملکرد تیم استقلال تا هفته هفتم رقابت های لیگ برتر گفت: به نظرم با بردی که استقلال به دست آورد کمی از فشار خارج شد و البته تیم مقابل ذوب آهن بازی خوبی کرد و شاید اگر در نیمه دوم زود به گل نمی رسید آن همه فشار را در دقایق پایانی از ذوب آهن تحمل نمی کرد.


وی در خصوص اینکه آیا استقلال پتانسیل قهرمانی دارد یا خیر؟ گفت: چرا نداشته باشد؟ استقلال بازیکنانی دارد که هر کدام می توانند یک تیم باشند ولی متاسفانه آنها در این تیم جا نیفتادند. بازیکنان جدید استقلال که فصل های گذشته در تیم های خود ستاره بودند باید بیشتر تمرین کنند.


اکبرپور با تاکید براینکه نام استقلال خودش انگیزه ای برای قهرمانی است، گفت: شنیدم آتیلا حجازی از نحوه بازی استقلال انتقاد کرده و من هم خیلی مسائل اطلاع دارم. استقلال ضعف هایی دارد که مطمئنا تیم های دیگر آن ضعف ها را دارند. پرسپولیس سال گذشته خیلی امتیاز عقب بود ولی همین که پشت سرمربی ایستادند تیم جان گرفت و حتی نزدیک بود قهرمان شود. ۶۰ درصد استقلال امسال تغییر کرده و همانطور که گفتم اگر آن مهره ها نتوانستند خودشان را نشان دهند علت بر این نیست که آخر فصل هم این شرایط را دارد.


مهاجم سابق استقلال تاکید کرد: تراکتورسازی این روزها خوب نتیجه می گیرد و این نتایج در آخر فصل تاثیرگذار است ولی از کجا معلوم که این تیم تا آخر فصل همین گونه باشد. زمانی که ما بازی می کردیم تیم بهمن در نیم فصل اول قهرمان شد ولی در نیم فصل دوم به لیگ پایین تر سقوط کرد. قهرمانی هدف است و من هم منکر نیستم که سپاهان و تراکتورسازی و پرسپولیس شانس دارند ولی به مرور زمان معلوم می شود کدام تیم لیاقت دارد.


اکبرپور در پایان صحبت هایش با فارس، گفت: منصوریان بازیکن بزرگی بوده و در آینده مربی بزرگی می شود اما به او توصیه می کنم ناامید نشود و اگر پیشکسوتان انتقاد می کنند به دل نگیرد. آنها دلسوز استقلال هستند و بهتر است از انتقاد آنها درس بگیرد.

منصوریان استقلال را به اوج می رساند / پرسپولیس شانس اول قهرمانی است
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات