طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اکران فیلم های جشنواره مقاومت در سیستان و بلوچستان

اکران فیلم های جشنواره مقاومت در سیستان و بلوچستان

تخصیص تسهیلات بانکی بَرای تحقق اقتصاد مقاومتی دَر سیستان وَ بلوچستان

فیلم های جشنواره مقاومت به مناسبت هفته دفاع مقدس در سیستان و بلوچستان اکران می شود. دبیر اکران جشنواره مردمی فیلم عمار در استان سیستان و بلوچستان گفت: فیلم های جشنواره

دفاع مقدس, اکران, زاهدان, اکران جشنواره مقاومت سیستان بلوچستان

دفاع مقدس, اکران, زاهدان, فیلم, مقاومت

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگار جوان از زاهدان.،مقاومت به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط شبکه اکران مردمی در شهرستان های سیستان و بلوچستان اکران می شود.

ابوالفضل کیخا افزود: فیلم های جشنواره مقاومت به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط شبکه اکران مردمی در شهرستان های سیستان و بلوچستان اکران می شود.
دبیر اکران جشنواره مردمی فیلم عمار در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه اکران فیلم های جشنواره مردمی فیلم عمار توسط گروه های مردمی انجام می شود و در هر محلی امکانپذیر است، بیان کرد: اکران فیلم ها بیشتر در مکان هایی از جمله مساجد، منازل شهدا، مدارس، حسینیه ها، دانشگاه ها و پارک ها انجام می شود.
وی گفت: فیلم هایی که توسط جشنواره مردمی فیلم عمار به مخاطبان ارائه می شود در قالب فیلم های ارزشی و انقلابی است و جشنواره تلاش کرده فضاهای عمومی را جهت اکران فیلم ها برگزیند.
کیخا با دعوت از مردم سیستان و بلوچستان به پیوستن به شبکه اکران مردمی این استان گفت: همه مردم و به ویژه جوانان استان می توانند با پیوستن به شبکه اکران مردمی جشنواره عمار به نشر مبانی انقلاب اسلامی از طریق فیلم و مستند کمک کنند.

راهیابی مستقیم نامزدهای فیلم های مستند جشنواره مدافعان حرم به جشنواره مقاومت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات