طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار گوناگونایران بارانی می شود

ایران بارانی می شود

وقوع سیل و گرفتارشدن مسافران تابستانی / عکس های روزهای بارانی در ایران

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از افزایش ابر، رگبار، رعد و برق، بارش باران و کاهش دما در هشت استان کشور خبر داد.


سازمان هواشناسی

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از افزایش ابر، رگبار، رعد و برق، بارش باران و کاهش دما در هشت استان کشور خبر داد.

احد وظیفه در تشریح حالت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: همزمان با اولین روزهای فصل پاییز جریانات شمالی در ساعتهای آینده وارد کشور خواهد شد و موجب ریزش باران در برخی استانهای شمالی کشور می شود.

وی ادامه داد: امروز و فردا بارشهای پراکنده در برخی مناطق استانهای گیلان، ارتفاعات اردبیل، ارتفاعات مازندران، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رخ خواهد داد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: بروز نفوذ جریانات شمالی از اواخر وقت روز جمعه در کشور ایجاد خواهد شد و موجب وقوع بارشهای باران و رگبار در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه در نیمه شمالی کشور خواهد شد.

به گفته وظیفه کاهش چهار تا هفت درجه ای دما در نیمه شمالی کشور و کاهش 6 تا 10 درجه ای دما در استانهای ساحلی دریای خزر و اردبیل در سه روز آینده ایجاد می شود.

وی افزود: پیش بینی می شود که در 72 ساعت آینده رگبار، باران و رعد و برق به همراه وزش باد شدید موقتی در استانهای گیلان، مازندران، گلستان، مازندران، اردبیل و شمال آذربایجانها به وقوع بپیوندد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: شدت بارشهای پاییزی در روز شنبه برای استانهای گیلان، مازندران، اردبیل و بخشهای شمالی آذربایجان شرقی ایجاد خواهد شد.

وظیفه عنوان کرد: دریای خزر و خلیج فارس نیز در روزهای شنبه و یکشنبه مواج خواهد بود و مردم باید به این مهم توج داشته باشند.

وی از احتمال وقوع پدیده گرد و غبار در استانهای خوزستان، ایلام، کرمانشاه در دو روز آینده خبر داد و گفت: افزایش سرعت باد در کشور عراق می تواند موجب بروز این پدیده شود.

مهمترین قضاوت عمر داور اردنی به سود ایران تمام شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات