طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیایران، برزیل و فوتسال دنیا را مات و مبهوت کرد

ایران، برزیل و فوتسال دنیا را مات و مبهوت کرد

شگفتی بزرگ در جام جهانی فوتسال؛ ایران، برزیل را حذف کرد

در پی پیروزی تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل برزیل در جام جهانی کلمبیا، سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال درنقل ازی نوشت ایران فوتسال دنیا را مات و مبهوت کرد.

سایت فیفا, برزیل, یک هشتم نهایی, ایران برزیل فوتسال دنیا مات مبهوت

سایت فیفا, برزیل, یک هشتم نهایی, ایران, جام جهانی فوتسال
به نقل از خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی فوتسال کشورمان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال در کلمبیا بامداد امروز( پنجشنبه) موفق شد برزیل ،پرافتخارترین تیم فوتسال دنیا را در ضربات پنالتی شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

سایت فیفا نقل ازی از این دیدار را تحت عنوان «ایران، برزیل را در پنالتی ها مبهوت کرد» ،منتشر کرد.

در این نقل از آمده است،ایران فوتسال دنیا را مات و مبهوت کرد،زیرا آنها با پیروزی 3-2 در ضربات پنالتی ،برزیل قهرمان بلامنازعه فوتسال دنیا را از جام جهانی کلمبیا حذف کردند.

هرچه بازی پیش می رفت احساس می شد این یک مسابقه نیست و منتظر بودیم که برزیل کار را تمام کند زیرا قهرمان دنیا ایران را عقب رانده و به دنبال پیدا کردن فرصت های گلزنی بود.ایران نمی توانست راهی برای خارج شدن از این حالت پیدا کند و هیچ تفکری هم برای این کار نداشت ،تا این که فالکائو در بازی که به نظر می رسید آخرین بازی او است، دروازه ایران را گشود.

فالکائو که از شکستن رکورد بهترین گلزن تاریخ فوتسال دنیا مقابل موزابیک انرژی تازه ای کسب کرده بود در این مسابقه دو گل (در وقت معمول بازی) زد.

اما بازی یک طرفه برزیلی ها خیلی زود با گل طیبی به پایان رسید.

در ادامه ی این نقل از به چند و چون گل های رد و بدل شده و همچنین چند مهار خوب علیرضا صمیمی دروازه بان تیم ملی کشورمان اشاره شده است.

در بخش پایانی نقل از آمده است، برزیلی ها تصور می کردند وقتی فالکائو گل چهارم را به ثمر رساند بازی را برده اند اما چند تنها ثانیه پس کاپیتان کشاورز کار را به تساوی کشاند.

به این ترتیب بازی به ضربات پنالتی رفت که بعد از آن که آری توپ را به تیرک عمودی دروازه کوبید اسماعیل پور گل پیروزی بخش ایران را به ثمر رساند و ایران را به مصاف پاراگوئه که 3 روز پس خواهد بود، فرستاد.

فینال زودرس مقابل برزیل / قدرت فوتسال جهان، حریف ایران در مرحله حذفی!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات