طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیایران با پاورپلی برزیل را حذف کرد

ایران با پاورپلی برزیل را حذف کرد

شگفتی بزرگ در جام جهانی فوتسال؛ ایران، برزیل را حذف کرد

موفقیت تیم فوتسال در دیدار با برزیل همه نگاهها را به سود این تیم بازگرداند. اما چه شد که برزیل را بردیم؟

ورزش سه: تیم فوتسال  در این دوره جنسش جور است چراکه از هر نوع بازیکنی در اختیار دارد.بازیکنان قدرتی، چپ پا مثل محمد کشاورز، بازیکنان باتجربه باز هم مثل کشاورز و طاهری و بازیکنانی که علیرغم جوانی جام جهانی دیده هستند همچون افشین.


تیم ملی فوتسال ایران ساعت 2 بامداد امروز برابر  تیم ملی قدرتمند برزیل قهرمان 5 دوره جام جهانی رفت که این بازی با ترکیب علیرضا صمیمی، محمد کشاورز، اصغر حسن زاده، مهدی جاوید و احمد اسماعیلی پور آغاز کرد، ترکیبی مختلف با سایر رقابت های ایران در مرحله گروهی که تلفیقی از تجربه و قدرت بود تا با آغاز توفانی برزیل در بازی های خودش اول از همه بتواند خوب دفاع کند و پس به کارهای ضدحمله رو بیاورد.


تیم ملی پس از اینکه خیلی خوب برزیل را مهار کرد، علیرغم دریافت گل در دقیقه 8 که توسط فالکائو به ثمر رسید موفق شد توسط حسین طیبی در دقیقه 13 بازی را به تساوی برساندو باز یک گل دریافت کند .


با این روال تیم ملی با یک شکست خفیف نیمه اول را به رختکن رفت  اما در ادامه کار  بازی چرخید و سبک کار عوض شد و تیم ملی در نیمه دوم فوق العاده هجومی بازی کرد و علیرغم دریافت گل سوم موفق شد 2 گل دیگر هم به ثمر برساند .در وقت های تلف شده باز هم برزیل توسط  فالکائو باتجربه 4 بر 3 از ایران پیش افتاد اما  با توجه به پاورپلی ایران  و قدرتی تیم ملی  که در پاورپلی با حضور ستاره هایی مثل محمد کشاورزدارد، ناباورانه توسط همین بازیکن باتجربه بازی به تساوی ٤-٤ کشید  و به ضربات پنالتی رفت.

فوتسال ایران, فوتسال ایران, فوتسال ایران, ایران پاورپلی برزیل حذف

فوتسال ایران


در ضربات پنالتی برخورد کردن یک توپ از سوی بازیکنان برزیل به تیرک دروازه ایران قرعه را به سمت ما برگرداند تا تیم ملی ما در آخرین ضربه پنالتی خودش توسط احمد اسماعیل پور جاودانه شود؛ فقط حیف که ساعت برگزاری بازی بامداد بود و أفراد زیادی نمایش هیجان انگیزایران را ندیدند.

فینال زودرس مقابل برزیل / قدرت فوتسال جهان، حریف ایران در مرحله حذفی!
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات