طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ایمان وپیروی از ولایت فقیه مهمترین سلاح رزمندگان دردوران دفاع مقدس

ایمان وپیروی از ولایت فقیه مهمترین سلاح رزمندگان دردوران دفاع مقدس

سیمای مرکز قزوین راوی «سنگر به سنگر» رزمندگان دفاع مقدس

ایمان وپیروی از ولایت فقیه مهمترین سلاح رزمندگان دردوران دفاع مقدس بود.

خوی, آذربایجان غربی, سپاه, ایمان وپیروی ولایت فقیه مهمترین سلاح رزمندگان دردوران دفاع مقدس

خوی, آذربایجان غربی, سپاه
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، فرمانده سپاه خوی در مصاحبه با خبرنگارباشگاه خبرنگاران جوان بابیان اینکه، مهم ترین سلاح رزمندگان اسلام در دفاع مقدس ایمان و تقوا بودگفت: قدرت ایمان به خدا وپیروی از ولایت فقیه موجب شد رزمندگان در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح نترسند و ایستادگی کنند

سرهنگ پاسدار محمد باقر علایی ادامه داد:دفاع مقدس کتاب و دیوانی است که اوراق آن هیچ موقع تمام نمی شود. چرا که ایرانیان در شرایط سخت و بحرانی نیز نشان داده اندکه دست از ایمان و ولایت بر نمی دارند.

وی خاطرنشان کرد: در طول 8سال دفاع مقدس ما به ظاهر در برابر کشور عراق دفاع می کردیم در حالی که پشت صحنه آن، دنیای کفر و استکبار جهانی بود که قصد از بین بردن انقلاب اسلامی را در ذهن می پروراندند اما قدرت معنوی انقلاب اسلامی را نمی توانستند بفهمند.

علایی دربخشی از سخنان خود با اشاره به حمایت و دفاع از حرم حضرت زینب (س) نیز گفت: دنیای غرب می داند که در مقابل جنگ نظامی علیه ایران ناتوان است لذا به جنگ های نیابتی در سوریه و عراق و سایر کشورهای مظلوم منطقه روی آورده است، اما همانطور که رهبری فرمودند مرز ما دیگر داخلی نیست مرز ما رژیم صهیونیستی است بنابراین دلاورمردان سلحشور کشور عزیزمان با اعزام به سوریه از حرم خواهر سیدالشهدا(ع) با جان و دل دفاع می کنند.

وی هفته دفاع مقدس را فرصتی مناسب برای بیان اقتدار ایران اسلامی عنوان کرد و افزود: باید اقتدار نظام جمهوری اسلامی در عرصه های متفاوت علمی، اقتصادی، سیاسی به جهان نشان داده شود.

وی درپایان در برگزاری گرامیداشت ها یاد آور شد: که دفاع مقدس را تنها محدود به غم، درد، رنج و سختی و اندوه نکنند و بلکه باید همه ابعاد و زوایای دوران دفاع مقدس، نشاط جبهه، شادی و طنز رزمندگان، عرفان شهدانیز بیان شود.

مهمترین نقش روحانیت در دفاع مقدس بصیرت دهی بود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات