طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری5 هزار بار دانلود یک فیلم ایرانی در 24 ساعت

5 هزار بار دانلود یک فیلم ایرانی در 24 ساعت

تولید "یدوفولیک" ایرانی برای مادران باردار

علی احمدزاده به مخاطبانش توضیح داد که هیچ یک از بازیگران و عوامل فیلم «مهمونی کامی» برای حضور در این فیلم دستمزدی دریافت نکرده اند.


مهمونی کامی

خبرآنلاین: علی احمدزاده به مخاطبانش توضیح داد که هیچ یک از بازیگران و عوامل فیلم «مهمونی کامی» برای حضور در این فیلم دستمزدی دریافت نکرده اند.

علی احمدزاده از روز چهارشنبه اول مهر ماه در اعتراض به صادر نشدن مجوز فیلم خود «مهمونی کامی» نسخه ای از آن را برای دانلود رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. او در پاسخ به افرادی که اصرار به پرداخت هزینه تماشای فیلم داشته اند، نوشت: «کسانی که دوست دارند هزینه ای پرداخت کنند می توانند این رقم را به حساب بنیاد کودک واریز کنند.»

این کارگردان در ادامه تاکید کرد که هیچ یک از عوامل و بازیگران فیلم برای حضور در «مهمونی کامی» دستمزدی دریافت نکرده اند و این کار خیر از طرف تمامی آنها انجام می شود.

او در صفحه توییتر خود نوشت: «از دیشب نزدیک به پنج هزار نفر فیلمو دیدن، عده ی زیادی درخواست کردن شماره حسابی در اختیارشون بذارم که هزینه ی تماشای فیلم رو بدن، بعضی از سایت ها ... هم نوشتند احمدزاده بچه پولداره و احتیاجی به پول نداره. این که من احتیاج به پول دارم یا نه مسئله ی خودمه و هیچ وقت درباره ش توضیحی نمی دم. برای اونایی که دوست دارن هزینه ای بابت تماشای فیلم بپردازن شماره حساب بنیاد کودک رو می ذارم، این موسسه ی خیریه هزینه های تحصیل و زندگی هزاران کودک نیازمند رو در سرتاسر کشور تامین میکنه و چه چیزی بهتر از کمک به رشد آگاهی جامعه.

نکته ی آخر هم این که هیچ کدوم از عوامل و بازیگران فیلم مهمونی کامی برای این فیلم دستمزدی نگرفته ن بعد این کار خیر از طرف همه ی بچه های مهمونی کامی انجام می شه و البته که شما هم با کمپانی در این کار شریک ما خواهید شد.

شماره حساب 6037-9918-9950-0155 بانک ملی به نام موسسه خیریه رفاه کودک است.»

مذاکره 4 ساعته دیپلمات ایرانی در ترکیه
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات