طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبارسلونا علاقه اش به جذب بیرین را علنی کرد

بارسلونا علاقه اش به جذب بیرین را علنی کرد

بارسلونا در آستانه جذب مهاجم والنسیا

نایب رئیس باشگاه بارسلونا علاقه مندی این باشگاه به جذب دفاع راست توپچی های لندن را تأیید کرد.

خبرگزاری تسنیم: هکتور بیرین که بین سال های 2003 تا 2011 در رده ‎ های پایه برای بارسلونا بازی کرده و در سال 2011 وقتی که 16 ساله بود به آرسنال پیوست و در نهایت در سال 2013 نخستین بازی حرفه ای خود را در رده بزرگسالان با پیراهن توپچی های لندن زیرنظر آرسن ونگر انجام داد، این روزها مورد توجه تیم پیشین خود قرار دارد. باشگاه بارسلونا رسماً اعلام کرده نسبت به جذب این مدافع 21 ساله علاقه مند است.

جوردی مستره، نایب رئیس باشگاه بارسلونا در گفتگو ای که با روزنامه «اسپورت» انجام داده، عنوان کرد: ما بیرین را یک بارسلونایی می بینیم. او بازیکن بزرگی است و شکی در این مورد نیست. ونگر در سال 2011 هکتور را برای جدایی از بارسلونا متقاعد کرد و به او قول کاری را داد که ما نتوانستیم، انجامش بدهیم. ما نمی توانستیم به بیرین این قول را بدهیم که در عرض دو سال می تواند جای دنی آلوز بازی کند.

وی افزود: از خیلی جهات خوب است که هکتور برای پیشرفت بارسلونا را ترک کرد و با کسب تجربیات باز خواهد گشت. به سسک فابرگاس، جرارد پیکه، جوردی آلبا و لوئیس سوارس نگاه کنید. امیدوارم چنین اتفاقی در مورد سرخی سامپر هم بیفتد که در حال حاضر به طور قرضی در گرانادا بازی می کند. این نکته مثبتی است که این بازیکنان در باشگاه های دیگر فرصت بازی پیدا می کنند. همچنین این حرکت خوبی است که نتایج خوبی را برای بازیکنانی که DNA بارسلونا در خون شان است، فراهم کرد.

هکتور بیرین تا سال 2019 با آرسنال قرارداد دارد و باید دید که آیا او هم به مانند بازیکنانی همچون سسک فابرگاس و جرارد پیکه بعد از مقطعی بازی در تیم های دیگر به بارسلونا بازخواهد گشت، یا اینکه در آرسنال خواهند ماند؟! البته در این بین گفته می شود منچسترسیتی هم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی نسبت به جذب این مدافع اسپانیایی دست به کار خواهد شد.

بارسلونا به دنبال جذب مدافع آرسنال
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات