طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدر بارسلونا هیچ مراقبتی از مسی صورت نمی گیرد

در بارسلونا هیچ مراقبتی از مسی صورت نمی گیرد

نیمار جای مسی را در بارسلونا می گیرد | رونالدو

سرمربی تیم ملی آرژانتین به انتقاد از نحوه درمان لیونل مسی پرداخته و باشگاه بارسلونا را به عدم مراقبت از این بازیکن متهم کرده است.


لیونل مسی

طرفداری: ادگاردو بائوزا، سرمربی تیم ملی آرژانتین در گفتگو ای به انتقاد شدید از باشگاه بارسلونا پرداخت و این باشگاه را به عدم مراقبت از لیونل مسیِ مصدوم متهم کرد. 


به نقل از mundodeportivo، لیونل مسی از بازی مقابل اتلتیک بیلبائو از ناحیه همسترینگ مصدوم شد اما تصمیم گرفت برای همراهی تیم ملی کشورش در بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه به آرژانتین سفر کند. مسی علی رغم درد شدید، تمام نود دقیقه را مقابل اروگوئه در میدان حاضر بود اما برای پیشگیری از تشدید مصدومیتش، مقابل اکوادور به میدان نرفت و به بارسلونا بازگشت.


در ابتدا گفته می شد مسی تا چند روز در تمرینات بارسا و بالطبع، در دیدار مقابل آلاوز حضور نخواهد داشت اما مسی در تمامی تمرینات تیمش کمپانی کرد و با توجه به شرایط پیش آمده در بازی مقابل آلاوز، از ابتدای نیمه دوم به میدان رفت. فوق ستاره آرژانتینی بارسا مقابل لگانس و سلتیک هم کامل بازی کرد تا در دیدار شب گذشته مقابل اتلتیکومادرید بار دیگر مصدوم و به بیرون از زمین منتقل شد. الآن لئو بنابر گفته کادر پزشکی بارسلونا، سه هفته از میادین فوتبال دور خواهد بود و علاوه بر سه بازی خارج از خانه بارسا، دو دیدار تیم ملی کشورش مقابل پرو و پاراگوئه را نیز از دست داده است.


مصدومیت مجدد لیونل مسی باعث عصبانیت ادگاردو بائوزا، سرمربی تیم ملی آرژانتین و در پی آن، انتقاد او از باشگاه بارسلونا شده است:


وقتی مسی به بارسلونا بازگشت، آن ها به ما پیام دادند که به خوبی از او مراقبت خواهند کرد. اما به هیچ عنوان مراقبتی از مسی در بارسا صورت نگرفت. چطور ممکن است بازیکنی که مصدوم است در تمام بازی ها به میدان برود. در حال حاضر از میزان دقیق مصدومیت مسی اطلاعی ندارم و باید با خود او صحبت کنم. 


بائوزا که باید تیمش را در  روزهای 6 و 11 اکتبر به ترتیب مقابل پرو و پاراگوئه به میدان بفرستد، در مورد این دو بازی بدون مسی می گوید:


حضور مسی در زمین همواره برای ما مفید است. اما نبود مسی یک چالش برای من به عنوان مربی است تا تیم را بدون مسی نیز به جلو هدایت کنم. 

بارسلونا مصدومیت لیونل مسی را تایید کرد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات