طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیبازتاب شگفتی فوتسالیست های ایرانی در دنیا

بازتاب شگفتی فوتسالیست های ایرانی در دنیا

صادرات گلاب ایرانی به چهار گوشه دنیا

سایت فیفا در نقل از خود به پیروزی بزرگ تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل اشاره کرد و نوشت: فوتسال ایران با این برد دنیا فوتسال را متحیر کرد.

فوتسالیست, فضای مجازی, رقابتهای جهانی, بازتاب شگفتی فوتسالیست ایرانی جهان

فوتسالیست, فضای مجازی, رقابتهای جهانی, سایت فیفا, فوتسال, برزیل, وحید شمسایی

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی بامداد امروز دست به کار بزرگی زد و توانست پرافتخارترین تیم دنیا یعنی برزیل را شکست بدهد. شاگردان ناظم الشریعه در وقت های قانونی و اضافی مقابل برزیل به تساوی 4 بر 4 دست یافتند و در ضربات پنالتی 3 بر 2 حریف خود را شکست دادند تا در مرحله بعدی مسابقات به مصاف پاراگوئه بروند.

سایت فیفا در نقل از بازی خود به پیروزی بزرگ تیم ملی فوتسال ایران اشاره کرده است و در تیتر این نقل از آورده است:«ایران فوتسال دنیا را متحیر کرد»

در ابتدای این نقل از آمده است: در حالیکه به نظر نمی رسید این بازی خیلی رقابتی شود و همه فکر می کردند برزیل بتواند به راحتی به مرحله بعدی مسابقات صعود کند اما این ایران بود که توانست مقابل قهرمان 5 دوره جام جهانی به برتری دست یابد و به مرحله بعدی مسابقات صعود و دنیا فوتسال را متحیر کند.

همچنین در فضای مجازی نیز پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل سر و صدای زیادی داشته تا جایی که خبرنگار ورزشی نیویورک تایمز مطلبی را در توئیتر خود قرار داده مبنی بر اینکه باور نمی کند ایران مقابل قهرمان دنیا توانسته به پیروزی دست یابد.

بعد از این پیروزی ایرانی ها ستاره تیم فوتسال برزیل را در حرکتی زیبا و جذاب روی دستان خود قرار دادند و به هوا پرتاب کردند.

منبع: فارس

شگفتی بزرگ در جام جهانی فوتسال؛ ایران، برزیل را حذف کرد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات