طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثدستگیر عامل اسیدپاشی به دختر 24 ساله

دستگیر عامل اسیدپاشی به دختر 24 ساله

مردی بزرگسالی در غور به اتهام نکاح با دختر شش ساله دستگیر شد

عامل اسیدپاشی روی دختر 24 ساله در غرب تهران ساعت 15 امروز در جنوب غرب تهران بازداشت و به جرمش اعتراف کرد.


قتل, اسیدپاشی

خبرگزاری میزان: عصر دیروز مسئولان یکی از بیمارستانهای غرب تهران در تماس با پلیس از سوختگی دختر24 ساله ای با اسیدخبر دادند.در ادامه دختر 24 ساله به نام شیما برای ادامه درمان به بیمارستان سوانح سوختگی  منتقل شد.

با حضور ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی در بیمارستان شیما مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: هومن پسر مورد علاقه ام روی من اسید پاشیده است.

در ادامه، تحقیقات برای شناسایی پسر اسید پاش شروع شد تا اینکه ساعت 15 امروز هومن در حوالی یافت آباد شناسایی و بازداشت شد. با انتقال پسر اسید پاش به اداره آگاهی او با قبول اتهامش گفت: سه سال قبل در پونک در خیابان آشنا شدم.در این مدت با او ارتباط داشتم تا اینکه یکسال قبل هر دو معتاد شدیم.

متهم 28 ساله ادامه داد: در این مدت دختر مورد علاقه ام خودش را بچه شهرک غرب و پولدار معرفی می کرد، تا اینکه روز گذشته حین مصرف مواد متوجه شدم که او مرا سرکار گذاشته است به همین علت عصبانی شده و مایع لوله باز کن را روی او ریختم.پس هم شیما را به بیمارستان رسانده و فرار کردم.

سرهنگ حمید مکرم معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با اعلام این خبر به میزان گفت: تحقیقات بیشتر از پسر اسید پاش ادامه دارد.

دستگیر دختر 16 ساله حامی داعش
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات