طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
390 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و غیرصنفی نقده انجام شد

390 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و غیرصنفی نقده انجام شد

بازرسی از واحدهای تولیدی و خدماتی

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نقده گفت: تعداد بازرسی انجام گرفته از واحدهای تولیدی و غیر صنفی شهرستان نقده در مرداد ماه 390 مورد بوده که از این تعداد 17 مورد متخلف شناخته شد.

آذربایجان غربی, صنعت و معدن, نقده, بازرسی واحدهای تولیدی غیرصنفی نقده

آذربایجان غربی, صنعت و معدن, نقده
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، قربان انوشه با اشاره به اقدامات و عملکرد مرداد ماه این اداره اظهار داشت: در این رابطه و در قسمت بازرگانی داخلی، رصد قیمت کالاها و خدمات ضروری و روزمره به صورت مستمر و مداوم انجام و نتایج افزایش و کاهش به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منتصویر شد.

وی افزود: در این بازه زمانی، جمع کل پروانه کسب صنفی صادره یک ساله، پنج ساله و تمدیدی 24 مورد و تعداد پروانه های کسب صنفی که به دلایل رکود بازار، جابجایی و یا اتمام مهلت اعتبارپروانه های آنها باطل شده، شش مورد بوده است.

به گفته انوشه، علاوه بر آن تعداد واحدهای شناسایی شده بدون پروانه کسب صنفی 112 مورد بود که برای آنها اخطاریه های لازم صادر شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نقده، تعداد بازرسی مشترک انجام شده ازکارگاه های قالیبافی با تامین اجتماعی را 35 مورد عنوان کرد و تصریح کرد: از سوی دیگر تعداد قالیبافان لغو قرداد بیمه تامین اجتماعی سه مورد و صدور کارت قالیبافی11 مورد بوده و در این باره، هم اینکه بسیاری از تولیدات قالیبافان که در طرح ها و اندازه های متفاوت موجود است بعد از زحمات فراوان به علت رکود بازار و عدم خرید و فروش در دست آنها مانده است.

انوشه با اشاره به عملکرد بخش نظارت و بازرسی تصریح کرد: در این زمینه نیز تعداد بازرسی انجام گرفته از واحدهای تولیدی و غیر صنفی 390 مورد بوده که از این تعداد 17 مورد متخلف شناخته شده و ارزش ریالی آنها سه میلیون و 990 هزار و 740 ریال بوده است.

بازرسی از واحدهای صنفی سیلندر پرکنی گاز مایع
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات