طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیبازسازی 80 درصد خوابگاه های دانشگاه شریف طی دو سال گذشته

بازسازی 80 درصد خوابگاه های دانشگاه شریف طی دو سال گذشته

تعمیر و بازسازی سه خوابگاه دانشگاه علامه طباطبایی

مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در خصوص بازسازی و تعمیر خوابگاه های این دانشگاه توضیحاتی را ارائه داد.

دانشگاه صنعتی شریف, بازسازی خوابگاه, تحصیلات تکمیلی, بازسازی درصد خوابگاه دانشگاه شریف طی گذشته

دانشگاه صنعتی شریف, بازسازی خوابگاه, تحصیلات تکمیلی, تعمیر و بازسازی خوابگاه دانشگاه شریف, امور دانشجویی, خوابگاه دانشجویی

آرانی معاون مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: طی 2 سال گذشته 80 درصد خوابگاه های دانشجویی نوسازی و تعمیرات اساسی تاسیساتی شده اند.


وی با اشاره به استفاده از خوابگاه ها برای سال تحصیلی جدید افزود: تلاش های بسیاری شده تا خوابگاه های نوسازی شده برای ابتدای سال تحصیلی جدید آماده باشند که خوشبختانه این تلاش ها به ثمر نشست.


معاون مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف درباره 20 درصد باقیمانده خوابگاه ها که بازسازی نشده اند، بیان کرد: با توجه به استفاده مدام ازخوابگاه ها و اینکه زیاد دانشجویان دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند، خوابگاه های باقیمانده به صورت چرخشی و دوره ای و نهایتاً در تابستان سال آینده تعمیر و بازسازی می شوند.


گفتنی است؛ شیخ الاسلام مدیر امور ساختمان و تاسیسات دانشگاه شریف سال گذشته از انجام اقدامات اساسی در سطح خوابگاه ها خبر داد و اعلام کرد: خوابگاه طرشت 3 به عنوان بزرگترین خوابگاه این دانشگاه با یک هزار و 200 دانشجو، به علت تراکم جمعیت و 20 سال قدمت دچار خرابی های بسیاری شده بود که نسبت به تعمیرات آن اقدام شد.


به گفته وی، محوطه سازی، کف سازی، ایجاد آبنما و نصب نیمکت در محوطه بیرونی این خوابگاه از اقدامات اداره تاسیسات و ساختمان در این خوابگاه است.


اسکان دانشجویان روزانه دانشگاه کاشان در خوابگاه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات