طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثبازسازی صحنه جنایت هولناک مردان تبر به دست

بازسازی صحنه جنایت هولناک مردان تبر به دست

جزئیات قتل هولناک جوان شیرازی توسط مردان تبر به دست مقابل چشمان همسر باردارش

مردان تبر به دست که در جنایتی هولناک، یک نفر را در شیراز به قتل رسانده بودند، صحنه جنایت را بازسازی کردند.

خبرآنلاین:  مردان تبر به دست که در جنایتی هولناک، یک نفر را در شیراز به قتل رسانده بودند، صحنه جنایت را بازسازی کردند.

در 27 مردادماه چند جوان که سرنشینان خودروی پژو پارس سفید رنگ بودند با تبر و چاقو به مرد جوانی حمله کرده و او را مقابل چشمان بهت زده همسر باردارش از پا درآورده و بعد از مجروح کردن برادر همسر وی گریختند.

به دنبال وقوع این جنایت، رسیدگی به پرونده در دستور کار مأموران قرار گرفت و ردیابیهای تخصصی برای بازداشت عاملان قتل شروع شد.

کارآگاهان در اولین گام ها و برای کشف سرنخی برای کشف راز قتل به تحقیقات میدانی در محدوده بولوار امیرکبیر پرداختند. بعد از بررسی تصاویر و فیلم هایی که برخی از مردم از صحنه جنایت گرفته بودند، عکس چهره ضاربان به دست آمد.

در ابتدای تحقیقات فاش شد که این افراد بعد از ارتکاب جنایت قصد خروج از کشور را دارند از این رو ردیابی متهمان به صورت ویژه در دستور کارقرار گرفت.

سرانجام تحقیقات ویژه تیم جنایی در کمتر از یک هفته به نتیجه رسید و پلیس با همکاری سازمان اطلاعات سپاه فجر استان موفق شد با شناسایی مخفیگاه دو نفر از ضاربان جوان، آنها را در یزد و خرم آباد و در دو عملیات غافلگیرانه بازداشت کند و در ادامه با انجام اقدامات گسترده ماموران سازمان اطلاعات فجر استان فارس ،یکی دیگر از متهمان را که به تبر به دست دماغ عملی معروف شده بود در باغی اطراف شیراز بازداشت کردند.

بعد از بازداشت عاملان این جنایت هولناک آنها برای انجام تحقیقات بیشتر به دادسرای جنایی شیراز منتقل شدند. این افراد بعد از انتقال به دادسرا نزد بازپرس درخشان به بزه ارتکابی اعتراف کرده و مدعی شدند بعد از درگیری بر سر رانندگی دست به این جنایت هولناک زدهاند.

یکی از این مردان سنگدل در توضیح ماجرا گفت: روز حادثه بر سر رانندگی با قربانی درگیر شدیم او به همراه مردی که در خودرواش بود پیاده شده و به سمت ما آمدند. در این میان دو نفر از ما با چاقو و یک نفر دیگر با تبر از خودرو پیاده شدیم و به قربانی و همراهش چندین ضربه چاقو و تبر زدیم.

در جریان رسیدگی به این پرونده روز دوشنبه این سه فرد شرور با حضور در محل جنایت صحنه را بازسازی کردند. گفتنی است پرونده آنها بعد از طی شدن مراحل قانونی به دادگاه ارسال می شود.

قاتل دَر صحنه جنایت بازداشت شُد / قتل بی رحمانه پدر با شلیک گلوله
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات